Home

Forumas

Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
IPTV visokiu grotuvu su pleilistais yra androidams ir ne tik, rodo ir per gprs ne tik vifi, pasirinkti tinkama grotuvą ir transliacijos kokybe. Googlas i pagalba :)
Žinutės: 2191
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Prėjau išvados, kad keliauti be TV kemperyje privalumas. Šiemet bus antri metai, kai TV "išmečiau" iš kemperio.... ir tikrai nesigailiu
Jei kemperiavimo planai tampa priklausomi nuo "krepšinio tvarkararščio", tai jau liga sako psichologas E.Laurinaitis. Aš pilnai sutinku su jo nuomone:juokas:

Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Prieš turbūt 3m įsidėjau TV anteną ir teliką, per tą laiką žiūrėjau 1-ą kartą- tikrindamas kaip veikia naujoji antena :) Telikas sėkmingai nukeliavo namo į virtuvę, antena liko kaip paminklas.
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-10
Robertas.M parašė:
IPTV visokiu grotuvu su pleilistais yra androidams ir ne tik, rodo ir per gprs ne tik vifi, pasirinkti tinkama grotuvą ir transliacijos kokybe. Googlas i pagalba :)
Dėkui, reikės bandyti ieškoti.


O dėl ligų - jų nepasirinksi. Bet niekas nesiūlo nusukti kemperio ratų, kad kemperiavimas neįtakotų atostogų planų :)
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Kai nusipirkau kemperi pirmas darbas buvo numontuoti visus bliudus, dar pradžioje į keliones teminiu filmu pagal šalį prisirašydavau ir vaikus kankindavau. Dabar nebeklauso manes  ir nežiūri.
Tomas.J parašė:
Prieš turbūt 3m įsidėjau TV anteną ir teliką, per tą laiką žiūrėjau 1-ą kartą- tikrindamas kaip veikia naujoji antena :) Telikas sėkmingai nukeliavo namo į virtuvę, antena liko kaip paminklas.
Visiskai sutinku , pas mane ta pati situacija. Isijungiau gal viena karta. Taciau yra vienas bet. Jokiam vokieciui neparduosi kemperio be satelitines antenos, tai pagrindinis ju navarotas.
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-27
Aš pavyzdžiui namie televizoriaus neturiu, o kemperyje turiu satelitą.Kai būdamas užsienyje stovi vietoje kur nėra interneto, labai puiku pažiūrėti naujienas per tv ir ypač lietuvių kalba.
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Darius.S parašė:
Aš pavyzdžiui namie televizoriaus neturiu, o kemperyje turiu satelitą.Kai būdamas užsienyje stovi vietoje kur nėra interneto, labai puiku pažiūrėti naujienas per tv ir ypač lietuvių kalba.
...o kai tu naujienų nežinai , tai labai gera atostogauti, bet jūsų teise rinktis :)
Žinutės: 15
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-04-17
Kai keliauji mėnesį ir daugiau, aš privalau žinoti kas vyksta už šimtą ar du šimtai km. Gal ten galingas gaisras, o tu nežinant į tą pusę važiuoji. Jūsų teisė rinktis sekti naujienas ar ne.
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Natalija, tave vietiniai apie gaisra įspes ir neleis ten važiuoti. Ta tema realus atsitikimas, kelione po Italija, (įpusėja 3 menuo :)  ) skambutis iš LT išsigandę giminaičiai klausia kaip mes ar gyvi, mat Etna išsiveržė, o mes kaip tik šalimais gal jau koki 80km nuvažiavom nes nusibodo laukti to prakeikto išsiveržimo, mes puolam pas vietini, klausiam gal yra kokia info, gal per tv ka rodo ar internete rašo, tas išklause ramei, sako dėl tv ir internete nieko nežino, bet jei mus domina Etna , tai galim lipti į jo namo antra aukšta ir balkone pasižiūrėti, jis leidžia....deja , buvo eiline antis lietuvos rašeivu, Etna gal kiek ir purpsejo, bet tai ne ka daugiau kaip visada.

Šiemet prancūzų ūkininkai užblokavo kelius , ramiai apvažiavom kitais ir tiek bėdos, o butu kas prigazdines tai ir sedetume išsigandę namuose .