Home

Forumas

Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.K parašė:
Gal kas žiūrite Maksą gyvenantį kemperyje Ispanijoje, bet kas nežiūri, galite pažiūrėti jo neseniai įkeltą video apie inventerį.
Jo kanale ypač daug naudingos info (sakyčiau tokios kartais alternatyvios) apie techninę kemperio įrangos pusę.
Žiūrint reikia turėti kantrybės, nes video dažniausiai nemontuoti, su parūkymais, pamastymais apie gyvenimą, keiksmažodžiais ir t.t. :)
Visi video rusų kalba. 
O man visai jisai idomus.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Rimas.V parašė:
Mindaugas.K parašė:
Gal kas žiūrite Maksą gyvenantį kemperyje Ispanijoje, bet kas nežiūri, galite pažiūrėti jo neseniai įkeltą video apie inventerį.
Jo kanale ypač daug naudingos info (sakyčiau tokios kartais alternatyvios) apie techninę kemperio įrangos pusę.
Žiūrint reikia turėti kantrybės, nes video dažniausiai nemontuoti, su parūkymais, pamastymais apie gyvenimą, keiksmažodžiais ir t.t. :)
Visi video rusų kalba. 
O man visai jisai idomus.
Inverteris ar Makso kanalas ? :)
Vakar visgi užsisakiau šį inverterį, šiandiena gavau pranešimą, kad paruoštas siuntimui, atsiuntė trackingą, matau, kad siunčia su GLS iš Ispanijos.
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Ta inverteri idomu paciupineti butu irgi galvoju pirkti kai gausi gal galesi parasyti kaip jisai ar verta pirkti.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Kaip veikia, tai gan detaliai tame video parodyta, kur prikabinau, Maksas paprastai nemeluoja :), gyvai turėtų ateiti kitos savaitės antroje pusėje, galėsiu parodyti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Ko gero didžiausias trūkumas- ventiliatorių garsas.
Įdomu koks garsas firminių Dometic keitiklių.
Žinutės: 219
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-03-29
Dainius.D parašė:

Ko gero didžiausias trūkumas- ventiliatorių garsas.
Įdomu koks garsas firminių Dometic keitiklių.
Taip, video apžvalgoje buvo įvardinta pastovaus ventiliatorių veikimo ir triukšmo problema, ir šios probemos galimas sprendimas - pastatyti papildomą termo rėlę, bet kita vertus geras aušinimas dar niekada nepakenkė, nes viena iš pagrindinių inventerių sugedimo priežasčių ir yra perkaitimas.
Natūroje žiūrėsiu, kiek tas garsas didelis, ir tada spręsiu ką daryti, bet kita vertus tai inverterio pastoviai įjungto 24 val. neplanuoju laikyti, man pagrinde reikia įsikrauti paspirtukam, naudojimui - buites prietaisams, keletui virtuvinių prietaisų.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pas mane šitas. Kažkaip triukšmu nesiskundžiu. Tik valdymą su laidu esu iškėlęs šalia visų pultų.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:

Pas mane šitas. Kažkaip triukšmu nesiskundžiu. Tik valdymą su laidu esu iškėlęs šalia visų pultų.
Ilie kosctuje Przetwornica?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kažkur va tiek mokėjau.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas.J parašė:
Kažkur va tiek mokėjau.
Kaina gera. Kaip ventiliatoriaus garsas?