Home

Forumas

Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugai 
palyginti negaliu.Abiejuose kemperiuose turėjau Ebercool. Senajame buvau labai patenkintas. Naujajame normaliai išbandyti dar neturėjau laiko.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Eberiams tikriausiai galėsiu pasiūlyti gerą kainą. Jei reiks- kreipkitės.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gal kam yra teke remontuoti ar keisti ruletu medziaga ir tinkleli ? 
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Janis.C parašė:
Gal kam yra teke remontuoti ar keisti ruletu medziaga ir tinkleli ? 
Yra tekę remontuoti. Mano kemperyje jie sunkiai veikė arba neveikė, tai ardžiausi visų langų roletus ir remontavau, bet planuoju keisti medžiagas, nes kai kurių langų paplysę roletai. Šiaip nieko ten sudėtingo, reikia tik medžiagą ne per storą ir tinkamą pasirinkti.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Man veike gerai bet noreciau pasikeisti roletus ir tinkliukus.
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Jei tik įplyšę kraštai, tai užtenka siuvimo vietoje nukirpti ir užlenkus persiūti per naują. Tinkleliai ir roletai murzini lengvai nusiplauna. Prieš kelias dienas visus langus taip sutvarkėme. Roletai sidabriniai iš lauko yra tam, kad efektingiau saulės spindulius atmuštu. Siuvant kraštus reikia neužmiršti plastmasinę juostą įsiūti.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Gal kas rekomenduotų kruopštų autoelektriką Kaune, turiu beviltiškai nemylėtą VW Westy senuką, noriu prikelti antram padoriam gyvenimui :) Pagrindinis valdymo displėjus rodo visus simbolius, viską pertikrinau, nieko nerandu kodėl. Dėkingas už info!
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-08-05
Darius.V parašė:
Gal kas rekomenduotų kruopštų autoelektriką Kaune, turiu beviltiškai nemylėtą VW Westy senuką, noriu prikelti antram padoriam gyvenimui :) Pagrindinis valdymo displėjus rodo visus simbolius, viską pertikrinau, nieko nerandu kodėl. Dėkingas už info!
Labas Dariau ,
860032529 Aleksandras . Dirbo netoli Telekomo ,nebuvau kelis metus ,todėl nežinau ar neišgaravęs kaip pusė Lietuvos į Jevrosojuzą ;-)  ,nėra brangininkas ir kruopštus man pasirodė.
Nežinau ką vadinate pagrindiniu displėjumi ,ar pačią automobilio prietaisų panelę ,ar kemperio įrangos bloką.Reiktų skambintis ir klausti jei dar dirba.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Arnoldas.A parašė:

Darius.V parašė:

Gal kas rekomenduotų kruopštų autoelektriką Kaune, turiu beviltiškai nemylėtą VW Westy senuką, noriu prikelti antram padoriam gyvenimui :) Pagrindinis valdymo displėjus rodo visus simbolius, viską pertikrinau, nieko nerandu kodėl. Dėkingas už info!
Labas Dariau ,
860032529 Aleksandras . Dirbo netoli Telekomo ,nebuvau kelis metus ,todėl nežinau ar neišgaravęs kaip pusė Lietuvos į Jevrosojuzą ;-)  ,nėra brangininkas ir kruopštus man pasirodė.
Nežinau ką vadinate pagrindiniu displėjumi ,ar pačią automobilio prietaisų panelę ,ar kemperio įrangos bloką.Reiktų skambintis ir klausti jei dar dirba.
Dėkui Arnoldai, skambinau (nemigravęs dar) :), sakė prie valdiklių nelenda, bet davė elektrončiko tel nr, tai bandysiu :)
Šiaip, tas displėjus valdo namelio įrangą, šaldytuvą, akumo krovimą ir pan.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-02
Sveiki, reikalinga pagalba ieškant kemperio dūrų užrakto. Jei tiksliau reikalinga būtent tokia spynelė http://www.movera.lt/duru-uzraktas-3480#more 
Gal kas Vilniuje žinoti vieta(šrotą)/parduotuvę  kur galėčiau įsigyti tokio tipo rankenėlę pigiau? Išanksto dėkoju už informaciją, jei netyčia yra parduodančiu informuokite.