Home

Forumas

O Tomai is naujesniu modeliu nerandi sau tinkamu? Galu varomi kemperiai del pravazumo geriau, taciau jie sunkesni. Sako jauciasi daugiau vibracijos del kardano.  Aisku viska idealiai issirinkti gali pirkdamas nauja, kai perki is antru ranku su kai kuriom smulkmenom tenka susitaikyti. Ir aisku naujesniu nereikia remontuoti. Nesu ne vienos sasi kiek turejau kemperiu remontaves. Na dabartiniam ratu suvedimas pabeges buvo.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
 Aš, Tomai, turiu įvairių patirčių. Kemperį (MB100 Karmann)  pardaviau, kai jam jau buvo 26 metai. Kainą gavau tokią, kurios ir prašiau. Lengvąjam auto jau 19 m. ir už ją jau praktiškai nieko nebegaučiau, nors vis dar  plaukia kaip laivas (Chrysler 300M), o technikinę praeina iš praktiškai pirmo karto. 
 Ir net sunku pasakyti, kaip geriau - parduoti, kai dar daigtas kažko vertas, ar atiduoti į savartyną. 
 Aš jau nekalbu apie kitą medalio pusę, t.y., kad daiktas tiesiog nusibosta... norisi permainų. 
Tomas.J parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:

Virginija, o kas atsitiko turimam kemperiui? Man jūsiškis visai patiko, kodėl naujo prireikė?
Aš taip klausimo nekelčiau....
Mano supratimu - yra laikas įsigyti daiktą ir yra laikas jį parduoti, nes praliaidus tą laiką jis taps beverčiu, nors širdžiai ir mielas dar


Na čia labai asmeninis reikalas. Aš labai nemėgstu keisti daiktų- jų ieškoti, paskui pasidaryti pagal save, pardavinėti ir vėl ieškoti. Paprastai perku vienus iš brangesnių daiktų, eksploatuoju tol, kol negaila išmesti į šiukšlyną. Kaip pvz- mano lengvoji- važiuoju nuo tada, kai įstojom į sąjungą (2004.05.01) ir dar neplanuoju keisti...
Kas liečia kemperį- man pirmoj vietoj patikimumas, geros medžiagos, rimta konstrukcija, remonto paprastumas ir jo kaina. Išplanavimas irgi svarbu. Išvaizda turbūt 24-oj vietoj. Pavažinėjęs su galu varomu kemperiu pamačiau jo privalumus, kitokio jau nenorėčiau. Maždaug 2005m modelių keletą esu atidžiai apžiūrėjęs, man tinkamesnio už Burstner T-star 695 neradau... 
Nu va, Tomai, sugadino Tau Mersa Sprinteri, nuo 2018 bus tiekiamas su priekiniais varanciais ratais.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Aš jau vakar Virginijai parodžiau vienintelį kemperį į kurį persėsiu :D 

Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
tie kas geriau mus pažįsta supras :D

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Aurimas.S parašė:
tie kas geriau mus pažįsta supras :D


supratom:alus:
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Marijau, gal kolkas neieškok santraukos, man atrodo, kad aš turiu ją! Kažkada buvo mintis įkelti straipsnį apie kemperio pasirinkimą ir taip lyg per miglą pamenu, kad keitėmės informacija :pertrauka:

Poreikis šiek tiek avansu būtų 2 suaugę + 1-2 maži vaikai  (turbūt reiktų pradėt nuo vieno? :D ) + 1 didelis šuo. 
Mano pamąstymai iš turimos patirties ir norų: 
1. Pagrindinės lova stacionari, ne 2 aukšte :D Krikštavaikiai ar draugas galėtų kaip ir laikinai pasinaudoti bet kokia vieta, bet privalumas, jei tai +- normaliam miegui galimas eksploatuoti mechanizmas (gi tie būsimi maži vaikai dar... )
Akys krypsta į pagrindinę lovą įtaisytą kemperio gale, labai didelis pliusas atrodo savotiškas erdvių atskyrimas, kai nuo galo į priekį seka lova, virtuvė/dušai/spinta, "svetainė".
2. Dušas - būtinai kažkas be užuolaidų naudojimo :) Super, jei dušas atskiras ta prasme, kad vanduo nebėga ant wc (mačiau skelbimuose kažkur tokį variantą).
3. Virtuvė - būtų nuostabu L formos, bet susitaikyčiau ir su esančia ne su vienoje sienoje su "svetaine". Svarbiau - šaldytuvas su atskira šaldymo kamera. Dėl orkaitės naudojimo dar reikia pasidomėti, kiek ji būna naudojama kemperiuose..
4. "Svetainė" - privalomai dalis sėdimų vietų turi žiūrėti į kelią. Vėl - labai stipriai nesigilinau, bet jau keliaujant su krikštavaikiu buvo aišku, kad nesinori keleivio laikyti persukto didžiąją laiko dalį.
5. Pravažumas - kaip galima suprast iš Aurimo video, mums tikrai svarbu pravažumas, geriau, kai kemperis yra šiek tiek aukščiau ir sumažėja tikimybė kabinti ką dugnu :veliava: Čia turbūt kažkiek susiję ir su ilgiu?

Robertai, turimam kemperiui nieko neatsitiko. Tas tik apsunkina situaciją, nes jis vis dar mums patinka labai daugeliu aspektų! :taip: Prieš metus ar du peržiūrinėjom skelbimus, bet pamąsčius apie pardavimo/pirkimo vargus ir skirtumus tarp kemperių - proceso užsukimas nepasirodė pakankamai reikalingas :) Labai gerai suprantu, apie ką Tomas šneka, nors negaliu teigti, kad pastovumas visad labai geras dalykas - pokyčiai vis gi gyvenimo dalis. Tad reik svert riziką ir tada imtis arba nesiimt veiksmų. Per paskutinius metus kemperyje praleidom turbūt daugiau nei 2 mėnesius, ateinančiais nusimato tiek ir, tikėtina, dar daugiau tai vat ir poreikis patogumui šiek tiek kyla :geda:


Daug prirašiau, gal kam atsibos skaityti. Tai keli
klausimai atskirai:
1. Ar yra žmonių >180 cm. ūgio naudojančių kemperius su lova gale kaip paveikslėlyje apačioje. Telpat? Randat minusų?
2. Turintys išdėstymą kaip pavyzdyje - nuo kairės lova, pagalbinės erdvės, valgomoji zona - ar pasiteisina, kokie minusai?

3. Turintys orkaites - kiek naudojate? :)
4. Šitas geriausias - retorinis: kaip surast kemperį, kuriame yra viskas, ko noris, bet jis liktų 3,5 t. ribose ir nebūtų virš 7 m.? :D
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Marijus.K parašė:
Tomas.J parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:

Virginija, o kas atsitiko turimam kemperiui? Man jūsiškis visai patiko, kodėl naujo prireikė?
Aš taip klausimo nekelčiau....
Mano supratimu - yra laikas įsigyti daiktą ir yra laikas jį parduoti, nes praliaidus tą laiką jis taps beverčiu, nors širdžiai ir mielas dar


Na čia labai asmeninis reikalas. Aš labai nemėgstu keisti daiktų- jų ieškoti, paskui pasidaryti pagal save, pardavinėti ir vėl ieškoti. Paprastai perku vienus iš brangesnių daiktų, eksploatuoju tol, kol negaila išmesti į šiukšlyną. Kaip pvz- mano lengvoji- važiuoju nuo tada, kai įstojom į sąjungą (2004.05.01) ir dar neplanuoju keisti...
Kas liečia kemperį- man pirmoj vietoj patikimumas, geros medžiagos, rimta konstrukcija, remonto paprastumas ir jo kaina. Išplanavimas irgi svarbu. Išvaizda turbūt 24-oj vietoj. Pavažinėjęs su galu varomu kemperiu pamačiau jo privalumus, kitokio jau nenorėčiau. Maždaug 2005m modelių keletą esu atidžiai apžiūrėjęs, man tinkamesnio už Burstner T-star 695 neradau... 
Nu va, Tomai, sugadino Tau Mersa Sprinteri, nuo 2018 bus tiekiamas su priekiniais varanciais ratais.
Šią savaitę , jau pristatė oficialiai. bus arba priekiu varomas arba 4x4
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Praeita vasara su vokieciu kalbejausi, jis su nauju mersu tokio tipo buvo, tai jis ji pirko, nes yra medziotojas ir daznai su juo vyksta i bekele. tai tik ta pliusa ir ivardijo. 
1.Su juo vziavome koki 100km kartu, tai buvo vejuota ir jis daugiau 80 nevaziavo, nuo savo aukscio supasi ir gaudo labai veja.
2. ilipimas aukstas, per 2-3 laiptelius, manau suniui, ar tuo labiau vaikui bus labai nepatogu.
3. Jei su tom bekeles padangom, taip pat garso diskomfortas.

del miegojimo+1.8m tai draugas 190cm ugio, miega tik alovoje, visur kitur netelpa...

kalba apie sita: 



Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Virginija.J parašė:

Marijau, gal kolkas neieškok santraukos, man atrodo, kad aš turiu ją! Kažkada buvo mintis įkelti straipsnį apie kemperio pasirinkimą ir taip lyg per miglą pamenu, kad keitėmės informacija :pertrauka:


Poreikis šiek tiek avansu būtų 2 suaugę + 1-2 maži vaikai  (turbūt reiktų pradėt nuo vieno? :D ) + 1 didelis šuo. 
Mano pamąstymai iš turimos patirties ir norų: 
1. Pagrindinės lova stacionari, ne 2 aukšte :D Krikštavaikiai ar draugas galėtų kaip ir laikinai pasinaudoti bet kokia vieta, bet privalumas, jei tai +- normaliam miegui galimas eksploatuoti mechanizmas (gi tie būsimi maži vaikai dar... )
Akys krypsta į pagrindinę lovą įtaisytą kemperio gale, labai didelis pliusas atrodo savotiškas erdvių atskyrimas, kai nuo galo į priekį seka lova, virtuvė/dušai/spinta, 'svetainė'.
2. Dušas - būtinai kažkas be užuolaidų naudojimo :) Super, jei dušas atskiras ta prasme, kad vanduo nebėga ant wc (mačiau skelbimuose kažkur tokį variantą).
3. Virtuvė - būtų nuostabu L formos, bet susitaikyčiau ir su esančia ne su vienoje sienoje su 'svetaine'. Svarbiau - šaldytuvas su atskira šaldymo kamera. Dėl orkaitės naudojimo dar reikia pasidomėti, kiek ji būna naudojama kemperiuose..
4. 'Svetainė' - privalomai dalis sėdimų vietų turi žiūrėti į kelią. Vėl - labai stipriai nesigilinau, bet jau keliaujant su krikštavaikiu buvo aišku, kad nesinori keleivio laikyti persukto didžiąją laiko dalį.
5. Pravažumas - kaip galima suprast iš Aurimo video, mums tikrai svarbu pravažumas, geriau, kai kemperis yra šiek tiek aukščiau ir sumažėja tikimybė kabinti ką dugnu :veliava: Čia turbūt kažkiek susiję ir su ilgiu?


Robertai, turimam kemperiui nieko neatsitiko. Tas tik apsunkina situaciją, nes jis vis dar mums patinka labai daugeliu aspektų! :taip: Prieš metus ar du peržiūrinėjom skelbimus, bet pamąsčius apie pardavimo/pirkimo vargus ir skirtumus tarp kemperių - proceso užsukimas nepasirodė pakankamai reikalingas :) Labai gerai suprantu, apie ką Tomas šneka, nors negaliu teigti, kad pastovumas visad labai geras dalykas - pokyčiai vis gi gyvenimo dalis. Tad reik svert riziką ir tada imtis arba nesiimt veiksmų. Per paskutinius metus kemperyje praleidom turbūt daugiau nei 2 mėnesius, ateinančiais nusimato tiek ir, tikėtina, dar daugiau tai vat ir poreikis patogumui šiek tiek kyla :geda:



Daug prirašiau, gal kam atsibos skaityti. Tai keli
klausimai atskirai:
1. Ar yra žmonių >180 cm. ūgio naudojančių kemperius su lova gale kaip paveikslėlyje apačioje. Telpat? Randat minusų?
2. Turintys išdėstymą kaip pavyzdyje - nuo kairės lova, pagalbinės erdvės, valgomoji zona - ar pasiteisina, kokie minusai?

3. Turintys orkaites - kiek naudojate? :)
4. Šitas geriausias - retorinis: kaip surast kemperį, kuriame yra viskas, ko noris, bet jis liktų 3,5 t. ribose ir nebūtų virš 7 m.? :D
Mūsų lova tokia ir ūgis atitinkamas, telpam be problėmų iš minusu gal kam nepatogu per žmogų laipioti jei tas kuris tolimesnis lipa , nors mano žmona kaip tik už :B .....  senas kemperis buvo siauresnis , o lova tokia pati , vietos užteko. Kemperiai dažnu atveju standartiniu pločiu, taigi turėtumet nesunkiai tilpti.
Orkaitės neturėjom ir specialiai pirkausi bei montavau nes pastebėjau kelionių metu kad trūksta, dėje papuolė brokuota ir po keliu kartu teko keisti bet tai individualu, jei nepasigedote anksčiau tai gal jums jos ir nereikia? maža kaip kitiems atrodo, saves paklauskyte:) 
iki 7 arba 7 metru kemperi tikrai rasite ir viskas jame bus, bet jei jis bus lengvas tai  daug šansu kad panaudotos gerokai plonesnės medžiagos, bus trapesnis (kalbant apie sienas , baldus) nes įranga standartinė ir sveria vienodai, tai jei stipriai lengvėja tai iš kur tas lengvumas? Galimas atvejis , kad panaudotos kokios nors extra geros medžiagos , bet ir kaina tada bus netradicinė.
Paveiksliuke jei pusiau integruotas man toks nepatiko dėl nuleidžiamos lovos, ji uždaro visa gyvenama erdve ir man tai netinka, jei alkova tai ok, arba visai be nuleidžiamos lovos.

Taip pat mastau panašiai kaip Tomas ties daiktais, turi buti rimti argumentai kad imtis tokių pokyčių, nesvarbu kokios mano galimybės jei man tinka tai visa kita man nerupi.