Home

Forumas

Na man jos irgi patinka tos tabletes.
Žinutės: 19
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-09-29
Ar sitos tabletes tinka? https://evaistine.camelia.lt/dantu-prieziurai/84601-tabletes-protezams-dezinfekuoti-protefix-aktiv-reiniger-66-tabl.html
Taip, as naudoju sitas. Is esmes gamintojas nesvarbu. Bet tabletes sitos. Sulauzau ir metu viena i virtuves kita ir praustves kriaukles. Kazkur seniai rasiau, kad man taip patare vokieciai parodoje Concorde stende. Sake jie visada naudoja.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Sveiki

Labai panašiai ir aš darau tik su šitomis tabletėmis.
Kainuoja beveik 15 eurų - 300 tablečių, tai čia visaaaaaaaam gyvenimui pakaks :) sandariam plastikiniam inde. turi lengvą chloro kvapą. Kažkaip apie tuos protezų dezinfekatorius nežinojau.
Kiek pastebejau, chloro priemoniu vis maziau parduodama kemperiams. As irgi ju privengiu. Taciau jei mes kalbam apie nuoteku baka tai gerai turetu buti. Protezu tbletes naikina kvapair stabdo bakteriju dauginimasi. Tai nera panaceja. Taciau karsta diena nesmirda is kriaukliu. Bent jau maziau smirda. Nes norint kad visai isvalytu reiktu nepalyginamai daugiau ju deti.
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-20
Labas visiems, gal nebus blogai jei as ipilsiu langu ploviklio -25 zieminio viena bakeli i nuoteku baka ir pavasari ji isleisiu?
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Gintaras..G parašė:
Labas visiems, gal nebus blogai jei as ipilsiu langu ploviklio -25 zieminio viena bakeli i nuoteku baka ir pavasari ji isleisiu?
O kokiu tikslu ? Aš palieku tuščus bakus, atsukus visus "kranus", ištuštinu sistemas ir labanakt.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Aš dar per čiaupų antgalius išpūčiu nežinau ką žiemai nuimu siurbliuką ir atsuku čiaupus. Taip darau nepirmam kemperiui jau 12 m.,taip patarė vokietijoje kemp. pard. aikšteleje instruktorius. Ten daugiau buvo patarimų, bet ju neatlieku nelabai ir prisimenu ką.
As issiplaunu ir irgi isleides ispuciu kranus. Nuimu filtra pries siurbliuka. Praeita sezona isleides uzmirsau ispusti lauko dusa, tai pasikeiciau ir maisytuvo keramika ir duso langa. Nes visur leido. Kranus palieku per vidury, pozicija tarp karsto ir salto ir tarp smarkaus ir silpnos sroves.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
As issiplaunu ir irgi isleides ispuciu kranus. Nuimu filtra pries siurbliuka. Praeita sezona isleides uzmirsau ispusti lauko dusa, tai pasikeiciau ir maisytuvo keramika ir duso langa. Nes visur leido. Kranus palieku per vidury, pozicija tarp karsto ir salto ir tarp smarkaus ir silpnos sroves.
Darau taip pat, tik vis neramu dėl boilerio.... ar visas vanduo išbėga. Gal ir nieko jei truputis lieka?