Home

Forumas

Žinutės: 17
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-04-15
O, Guoda saunuole!!!! O koki audini pirkai ir kur?
as ir noriu atnaujinti, bet koks audinys butu geriau - na man reik ne tokio teplaus ir kad skyscio nesugertu gal...
Žinutės: 146
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Ačiūū Inga :) Audinius pirkome Linetoj, Vilniuje, skirtus lauko baldams, pagal viską jie padidinto atsparumo. Pagal pojūtį daug didesnės gramatūros, audinys storesnis. Teko jau ir praktijoje išbandyti - užpylus vandens laikosi vanduo ant paviršiaus, labai sunkiai įsigeria, tik pastovėjęs. Dar buvo netyčia jau pasiųtas užvalkalas išteptas pomidorų padažu (ačiū vaikams :D) ir visiškai be problemų išvaliau šlapia servetele. Žodžiu kolkas labai patenkinti, žiūrėsim kaip laikys praktikoje :tostas:
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Koks šeimyninis-komandinis darbas. Ir vaikai (testuotojai) įtraukiami :geras:
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Virginija.J parašė:
Koks šeimyninis-komandinis darbas. Ir vaikai (testuotojai) įtraukiami :geras:
:D
Žinutės: 37
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-06-18
Sveiki,
Gal patarsit kur nusipirkti Vilniuje porolona 130x200x10? 
Reik ciuzinio antrame aukste, kadangi dabar toks pat porolono gabalas, tai visiskai tenkina, tik jau prasmirdes nuo senatves

Normalus ciuziniai per brangus
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
pagooglink, yra ka spjausto porolona pageidaujamu matmenu, norimo tankio ir kietumo
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Man pjovė čia. Poroloną gali ir rinktis kokį nori- 30-ą, 40-ą ir kt.

Žinutės: 17
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-04-15
Guoda S., kaip laikosi baldai? ar tepasi audinys? vis dar noriu ir as atsinaujinti bet bijau, kad vyrai su purvinom rankom kai praeis per ta mano sviesu audinuka, tai nekas liks :)

Dar klausimas turintiems naujesnius kemperius: kaip ta virsutine atloso dalis tvirtinasi prie sienos? ir kai darai lova, ta dalis taip ir lieka prie sienos pritvirtinta?

Kai turejau toki kemperi, mano tvirtinosi varztais ir kai padarydavom lova jie likdavo. Jei kalba apie suola prie stalo is kurio darosi lova. Cia buvo Mobilvetta.
Žinutės: 17
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-04-15
Taip, apie ta pati. Neikele kazkodel foto, bet gerai supratot, aciu! :)