Home

Forumas

Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Čia, panašu, kaip kam gaunasi- žiūriu 2017m Mazda6 Euro6 jau be Adblue:
O CX7 Euro5 buvo su Adblue:
As galvoju kad turetu priklausyti kaip pavyksta sutvarkyti dyzelio tersalus. Ad blue technologija kiek suprantu efektyvi, kitos gal brangesnes ir sudetingesnes. Todel ir varijuoja. Idomu kaip Fiat Ducato 2017 metu, su Ad blue ar be
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:

Ant kai kurių automobilių tech. pasų parašyta kokiai EURO grupei priskiriamas.
Ant mano 2007 m. kemperio Dethleffs Globevan tech. paso taip pat nėra įvardinta EURO grupė.
Kodėl ant vienų praktiškai tų pačių metų automobilių tech. pasų yra toks įrašas, o ant kai kurių nėra?
Gal kas žino nuo ko tai priklauso?
euro st

O kur cia rasti apie Ad blue? Ar as skaityti nemoku?
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Su tom lemtelėm sudėtinga.
Kemperio kategoriją traktuoja kas kaip nori.
Vieniem tai:
Lengvieji automobiliai

Kitiem:
Lengvųjų komercinių transporto priemonių (N1-I), ≤1305kg. Lengvųjų komercinių transporto priemonių (visi kiti)

O dar kitiem: Sunkvežimiai ir autobusaiO kaip žinoti kuriai kategorijai priskiriamas kemperis iki 3500kg. šioje lentelėje.
J.J
NEZINAU VYRUCIAI BET MAN ATRODO CE BRIEDAS KAZKOKS,,j5 ir katalizatorius... ten to duslintuvo isvis kokia 40 cm... i kur jus ji virinti ruosetes ?????:hmz:
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Viktoras.J parašė:

NEZINAU VYRUCIAI BET MAN ATRODO CE BRIEDAS KAZKOKS,,j5 ir katalizatorius... ten to duslintuvo isvis kokia 40 cm... i kur jus ji virinti ruosetes ?????:hmz:
Niekas nieko nebesiruošia į J5 virint. J5 + katalizatorius = nieko. Temai baigta (šiaip ten vietos pakanka).
Čia jau jaunimas apie katalizatorius iš principo diskutuoja.
Olegas.I parašė:
Su tom lemtelėm sudėtinga.
Kemperio kategoriją traktuoja kas kaip nori.
Vieniem tai:
Lengvieji automobiliai


Kitiem:
Lengvųjų komercinių transporto priemonių (N1-I), ≤1305kg. Lengvųjų komercinių transporto priemonių (visi kiti)

O dar kitiem: Sunkvežimiai ir autobusaiO kaip žinoti kuriai kategorijai priskiriamas kemperis iki 3500kg. šioje lentelėje.
Na nenoriu as sutikti kad kas kaip nori taip registruoja. Kemperis iki 12000 kg yra M1 SA. Tai Regitros informacija. Kas reiskia : lengvasis automobilis pritaikytas gyventi, kurieme visi baldai pritaisyti nejudinamai iskyrus stala. Berods taip ten rasoma. Jei lova nesiojama, tada gali buti kitaip. Mano iki 7500 kg irgi M1 SA tech pase. Ir technikine kas trys metai naujam o kas du paskui, kaip lengvajam. Tuo tarpu sunkvezimiai kasmet.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Aš būtent apie lentelę, kurią įkėlė Robertas. Išaiškinkit tai kemperis iki 3500 kg., toje lentelėje yra kas????
O jei iš patirties, tai kemperis lyg ir lengvasis auto, bet kai reikia, kur nors susimokėti, tai tampa nebe lengvuoju, o kažkuo.... tuo, ką įsivaizduoja paslaugos teikėjas.

Manau kad cistiek tai lengvasis automobilis. Nes ir zenklai ir keliu zymejimas kaip lengviesiems automobiliams galioja. Del mokejimo tai kas koki mokejima taiko . Lenkai pagal asis, kiti pagal svori. Jus gi iki 3500 irgi mokat kaip lengvieji. Nezinau kaip Jums , bet man kaip ir aisku. Tik ten lenteleje, pagal mane, ikelta nuo kada kokios normos privalomos naujiems auto. Pvz siemet su euro 5 neberegistruoja nauju. Reikia transporto ministerijai kazkokius popierius pristatyti.