Home

Forumas

Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Rymantas.S parašė:
Sis beker normalus būtent su igo primo navteq žemėlapiais ir svorių bei aukščių žymomis. Tik prieš įsigijant būtinai pasižiūrekit kokio senumo žemėlapiai ir kiek kainuotų juos atnaujinti. Tai patikrinti nesudėtinga atnaujinmai su kainomis orginaliam becker puslapyje. O navigacijoje nustatymai info arba apie ,žemėlapiai . Tada pamatysite šalių žemėlapių sarašą , su redakcijos data pagal tai galima spresti kokio senumo žemėlapiai. Mano nuomone 90% navigacijų veikia normaliai svarbu kad žemėlapiai būtų nauji. Žinoma lietuvoje nėra problema tuos žemėlapius už 5-20 € atnaujinti. Tik beckerio atveju dedasi jau ir programa 'nulaušta'.
Becker, kaip ir kiti gamintojai (Garmin, tom tom) duoda nemokamą žemėlapių atnaujinimą 3-4k metuose amžinai (live time).
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
"Amzinai" kol bus gaminamas sis modelis,t.y. 2-4 metus,po to palaikymas dings.
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Su poiplaza ziauriai nudegiau, nei vieno suvesto kempingo koordinates neatitiko tikroves bulgarijoje. Daugiau kaip ir ok buvo
Žinutės: 5
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-17
Man prancūzijoj ir buvo kelios vietos kur neatitiko realybės bet, šiaip vokietija austrija belgija , kiek aš važiavau atitiko. rytų europoj man neteko praktiškai kemperiauti tad negaliu apie tai pasakyti.
Kas liečia Live time atnaujinimus tai reikia atidžiai žiūrėti , nes yra daug modelių navigacijų tų pčių gamintojų kurie neturi  nemokamų atnaujinimų. 


Žinutės: 53
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-07
as jau kelis kartus naudojas Be on road, super offline veikia, priekaištų neturiu, bet darau kaip Tomas rašė, naudoju žemelapius o GPS įjungiu pervažiuojant miestą, bet kempingų aiskų nerodo
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Sergej.K parašė:
as jau kelis kartus naudojas Be on road, super offline veikia, priekaištų neturiu, bet darau kaip Tomas rašė, naudoju žemelapius o GPS įjungiu pervažiuojant miestą, bet kempingų aiskų nerodo
Pasirodo ne aš vienas dar jais naudotis moku :D
Žinutės: 43
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-21
betgi sakykit ka labiau paskui prisimenat: kaip be nuotykiu pravaziuojat koki miesteliuksti ar kai gps jus  paklaidino ir nuvede kurnors i laukus...Kemperis yra nuotykis ir  as manau idealiai ruostis kelionei neverta....
Žinutės: 2191
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viktoras.J parašė:
betgi sakykit ka labiau paskui prisimenat: kaip be nuotykiu pravaziuojat koki miesteliuksti ar kai gps jus  paklaidino ir nuvede kurnors i laukus...Kemperis yra nuotykis ir  as manau idealiai ruostis kelionei neverta....
Čia kur važiuoti. Į Latviją ar Estiją, tikrai didelio pasiruošimo gal ir nereikia, bet važiuojant į Ispaniją, Prancūziją ar Graikija, įdealus pasiruošimas būtinas. Šalys tokios didelės, kad tas laukinis nuotikis gali kainuoti net pusę dienos paklydimų. Nemaloniausia, jei taip nutinka temstant:velnias:
Net smulkiai planuodamas kelionę, esu porą kartų patekęs į panašias situacijas Čekijoje, Prancūzijoje ir dar kažkur. Apmaudžiausia būna, kai pravažiuoji daug kilometrų, o tiltas, per kurį planavai važiuoti remontuojamas:juokas: Aišku taip nenutiks tiems, kas važinėja greitkeliais:D Bet čia jau skonio reikalas.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Visiskai pritariu.Praitais metais paeksperimentavom ir vaziavome is Italijos i Astrija nu tipo i namu puse jau.Jau nekalbant kokiais kalnu keliukais pasivazinejom tai dar teko apie 200km lanka daryt nes kelias buvo uzdarytas.Smagu be gps bet tik ne kokiuose kalnuose:D
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Esu is planuotoju kategorijos. Marsruta, lankytinas, nakvynes keliu valandu tikslumu susiplanuoju. Prisiplanuoji, bandai truks plys tuos planus igyvendinti, stresuoji, skubi, bet pradedu galvoti, kad Viktoras teisus, sakydamas, kad nuotykis valdo:). Ko gero istiesu geriau atsibundi ryte, paziuri i zemelapi ismeti moneta ir varai polekio vedamas! Kazkas is kemperistu susitikimo metu pasakojo, kad seda i kemperi, isvaziuoja ir tik Lenkijoje nuspredzia, kur .... Super!!! Galvoju pabandyti :)