Home

Forumas

Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Arvydas.I parašė: 
Užriši tikrai.... Linkomanija jau praeitas dešimtmetis. Kam dabar siųstis filmus, o po to jaustis, ką nors pavogus. Seniai nebesisiunčiu filmų iš torrentų.
Šiuolaikiniai 'protingi' televizoriai filmus ir TV programas rodo realiu laiku iš legalių šaltinių ir visiškai nemokamai (kai kas prašo paremti 1$ per mėnesį). Daugiau informacijos čia
Man labiausiai patika ši programėlė. Filmų pasirinkimas šimtais tūkstančių. Veikia paieškos sistemos, o tai reiškia galima žiūrėti bet kokį flmą, žinant tik jo pavadimą arba rinktis pagal populiarumą ar dar kitaip.
Renktis televizorių, manau, reikėtų iš Samsung. Jiems šiandien sukurta daugiausiai programėlių.
Arvydai, jūs tik galvojate, kad žiūrite legaliai :) pažiurėjau sarašą šaltinių iš kurių rodo filmus, tai dauguma jų piratiniai, nieko nemokamai nebūna, yra dabar tokios paslaugos kaip netflix, hulu, hbo ir pan, bet jos kainuoja ~10eur per mėnesį ir tada jau būna tikrai legalu. Pagal autorinius įstatymus berods yra 50 metų terminas, bent jau muzikai, poto galima jau nemokamai dalinti, tad jeigu užeinat į puslapį kuris siųlo žiūrėti gana naujus filmus tai negalvokit, kad jūs juos legaliai ir žiūrit.
Žinutės: 2191
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Aurimai, žiūrovas šiuo atveju jau nežino legalu tai ar ne.... jam tai tampa nebeaktualu, kadangi teisiškai jis už tai nėra atsakingas. Kalbant teisinėm kategorijomis - žiūrovas jau net ne trečioji šalis, o ketvirtoji (nors teisiškai tokios net nebūna) šalis. 
Tai tegu aiškinasi, "ale teisėti" šių programų savininkai su į interneto puslapius jas patalpinusiais subjektais, pritraukdami trečiąją šalį (programėlių kurėjus). Bet čia tas pats kaip kova su vėjo malūnais. 

Yra buvusi ne viena byla su besinaudojančiais Linkomanijos bei į juos panašių kompanijų paslaugomis.... Kuo tai paprastai baigiasi, manau, nesunkiai galite rasti internete. 
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
griztant prie temos (matau ir adminai ne i tema raso, nors tik ka taisykles ipyle perpatvirtinti is naujo, cia kaip policininkai kelyje rodo pavyzdi, kaip negalima vaziuoti :D ), pasileidau, blogai, kad veikia tik is telefono, nepaliko atminties, is SD nedirba, cia Android 4.4 kitkat. naudoja pasenusius tomtom zemelapius, klaidu zymiai daugiau nei garmine. Yra valdymo kai kurie privalumai, lankstesnis meniu. Pardavime igo neber, speju uzlinko jau. Ieskosim ko kito i telefona.

Labai aciu Audriui K. uz pagalba!
Žinutės: 26
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-01-30
Asmeniškai man bekeliaujant IGo buvo vienas didžiausių nusivylimų. Yra kur kas geresnių navigacijų.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Lukas.P parašė:
Asmeniškai man bekeliaujant IGo buvo vienas didžiausių nusivylimų. Yra kur kas geresnių navigacijų.
Pavyzdžiui:
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Mano geras bičiulis yra fūristas. Jis naudojasi iGO ir labai patenkintas. Turi kitokias, kaip rezervą laiko bardačioke. Navigacija yra įrankis vairuotojo darbe ir jis žino ką man rekomenduoja. Blogai veikiančis programos atsiranda, kai atnaujinama už 5 eurus pas asmenį, kuris gal iš savo miesto nebuvo išvykęs.
Raimondai, kokios klaidos pastebimos. Smalsu, pas mane jų nėra ar nepastebiu?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Viskas su ta programa gerai.Neriaike tik buti naiviam ir aklai pasitiketi kaskuria sistema.O kai nuveza nevisai ten kaltinti kad prasta.O ne pripazint kad buvau per isdidus pasitikrint.Androide as praitais metais isbandziau kelioneje ir tikrai nesiskundziu.

Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Lukas.P parašė:
Asmeniškai man bekeliaujant IGo buvo vienas didžiausių nusivylimų. Yra kur kas geresnių navigacijų.
pirmiausia reikia gerai išmokti bet kuria navigacija naudotis ir tik tada reikšti nuomonę apie vieną ar kitą įrenginį:(
Žinutės: 119
Nuotraukos: 248
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Man tai nėra didelio skirtumo kokią navigaciją naudoti, esmė gi žemėlapių kokybėje ir operatyviame atnaujinime.:ok:
Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
11metu naudojuosi iGO,ir labai patenkintas