Home

Forumas

Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Vktoras.J parašė:
:D
Ir neparašysite šlykščios asmeninės žinutės, gal pasimokėte...?
J.J
:D:D:D
Baikim sita tema. Klubas ne mano, o nuomone turi teise reiksti kiekvienas. Taip pat ir Jus. As issakiau savo nuomone, kiti ja gal turi kitokia. Ir tai reikia gerbti. Tam ir yra forumas kad pasisakytume ir diskutuotume. Negali visiem viskas patikti. Mes visi skirtingi.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Audriau, nereikia taip įsižeidinėti. Juk Marijus 100% teisus. Tokie dalykai ir yra vagystė. Neneigsiu ir aš nesu šventasis. Kartais Linkomanijoje apsilankau.... Didžiausia bėda mūsuose yra tai, kad mes ne tik, kad kaltės tame nematome, bet dar ir viešai pasidaliname savo sėkme nugvelbti vieną kitą filmuką, programėlę. Netaikau Tau Audriau. Taikau pirmiausiai sau. Dabar jau tvirtai nusprendžiau įsigyti tik legalią navigacijos versiją. Ateis laikas gal ir su filmais Linkomanijoje užrišiu....... Čia, kaip iš 12kėdžių su senučių prieglaudos direktoriumi- jis vogė, bet jam buvo gėda.... :veliava:
J.J
:geras:
J.J
Marijus.K parašė:
Baikim sita tema. Klubas ne mano, o nuomone turi teise reiksti kiekvienas. Taip pat ir Jus. As issakiau savo nuomone, kiti ja gal turi kitokia. Ir tai reikia gerbti. Tam ir yra forumas kad pasisakytume ir diskutuotume. Negali visiem viskas patikti. Mes visi skirtingi.
:geras:
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
is patirties: galiu pasakyti, kad nenoreciau nusipirkt licencija kad pabandyti ir istrint, kai pamatai koki ŠŠŠ padare?
Esu ne viena produkta nusipirkes pries tai issitestaves. Pats esu kurejas/gamintojas ir nepigiu dalyku. Ne viena karta esu 1k EUR kainuojanti kurini daves pasibandyti sutares, kad jei veiks, patiks ir duos efekta, perka, ne, spaudziam ranka ir skiriames. Daug metu naudoju Garmin, patiko, tai ir pirkau tikrai ne is pigiausiu. Turi jis trukumu, po 5 metu Garmino naudojimo (viso 3 legalus devaisai su legaliom programom) sudrozti, ieskau issibandyt, kad kazka pasikeist. Ne viena legalu CD ar vinilo LP esu pirkes, pries tai aptikes internete ir paklauses, nemazai ir siandien ju nezinociau ir nebuciau pirkes irasu, jei nebuciau pasiklauses.

Na o man moterys labiau patinka :D :D
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Raimondai,ka gamini jei ne paslaptis?
Žinutės: 2828
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mano patirtis panaši kaip Raimondo, prisiperki ir keikiesi, Tomas pamenu taip pat nusipirko ir skundesi , kad užlinko visas gps bardakelis atsakingu momentu, pinigai nedideli , nera klausimo, pikta kai apgauna, testui kaikurie duoda, bet tai 2 savaitės? kita vertus kitam ir tai dideli pinigai , gal kitaip nesigauna . Dabar jau pakankamai normalus nemokami produktai, man ir ju užtenka, dabar kai google maps leidžia atsisiusti zemelapius tai ir visai keista, kad dar mokami yra. Realybėje klausimas eina į praeiti, įdomus tiek , kiek smalsu pamatyti kas naujo, ar yra kas dėl ko verta turėti, ar pradėjo korektiškai veikti ant telefono, ar planšetes, kurios neveikia nepriklausomai nuo legalumo, pasižiūri ir toliau naudoji koki  MAPS.ME, nematau nieko smerktino domėtis , o pirkti /nepirkti kiekvieno asmeninis reikalas, aš ne teisėjas.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Giedrius.Š parašė:
Raimondai,ka gamini jei ne paslaptis?
su transportu susije, detaliau cia neneoreciau.