Home

Forumas

Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
nevarom ant italų , tie nepesti :)
"Mokslinės revoliucijos kryptimi pažangą padarė Galilėjo Galilėjus, o Leonardas da Vinčis laikomas archetipiniu Renesanso žmogumi. Italija buvo mokslininkų ir išradėjų šalis: fiziko Enrico Fermi (komandos, kuri pastatė pirmą branduolinį reaktorių, vadovas), astronomo Giovanni Domenico Cassini, fiziko Alessandro Volta, (elektrinės baterijos išradėjas), matematikų Lagrange ir Fibonacci, Guglielmo Marconi (radijo išradėjas, Nobelio fizikos premijos laureatas), Antonio Meucci (vienas iš telefono išradėjų) ir daugelio kitų. :)
ir dar iš praktinės dalies - kiek žymių mokslininkų/išradėjų turi Rusija? ar vyktumėt 10k km kelionę su gazele?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
rusai nobelio lauretu beveik nevieno neturi :) tik taikos :)moksliniu ne :)
gazeles nečiupinėjau , nesiristu aklai, žinau tik ,kad Putinas po sibira bande važiuoti su kažkokia vietines gamybos , tai is paskos dar viena veže ir kai ta gedo persėsdavo :) ,o skundesi tik degalinių trukumu :)
Atvirai , tai dabar turimas kemperis pirmas italas mano gyvenime, bet labai maloniai nustebino, gal todel kad senas , ir nefarsiruotas bilekaip bilekuom , man tai buvo svarbu patikimumas, ir ka reikėjo pirkti? kemperiai diduma at fiato bazes, o dar kai man reikia didesnio 5-se normaliai vazineti, na ka radau ta paemiai , aplopiau ir vaziuoja, bus noro ir galimybiu rasiu ka tinkamo pasikeisiu, dabar nematau dėl ko žudytis ir sukti galva....
Žinutės: 252
Nuotraukos: 336
Koordinatės: 6
Prisijungė: 2012-10-03
Gintaras.K parašė:
Biskutį pro šalį: italams galima duoti daryti dizainą, prancūzams - komfortą, o vokiečiams beliktų surinkti pačią mašiną. Va tada tai daiktas būtų :D
Liuks ideja :geras:
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
rusai nobelio lauretu beveik nevieno neturi :) tik taikos :)moksliniu ne :)
gazeles nečiupinėjau , nesiristu aklai, žinau tik ,kad Putinas po sibira bande važiuoti su kažkokia vietines gamybos , tai is paskos dar viena veže ir kai ta gedo persėsdavo :) ,o skundesi tik degalinių trukumu :)
Atvirai , tai dabar turimas kemperis pirmas italas mano gyvenime, bet labai maloniai nustebino, gal todel kad senas , ir nefarsiruotas bilekaip bilekuom , man tai buvo svarbu patikimumas, ir ka reikėjo pirkti? kemperiai diduma at fiato bazes, o dar kai man reikia didesnio 5-se normaliai vazineti, na ka radau ta paemiai , aplopiau ir vaziuoja, bus noro ir galimybiu rasiu ka tinkamo pasikeisiu, dabar nematau dėl ko žudytis ir sukti galva....
[ul=1][li]Andre Geim*, Physics, 2010[/li][li]Konstantin Novoselov*, Physics, 2010[/li][li]Leonid Hurwicz*, Economics, 2007[/li][li]Alexei A. Abrikosov*, Physics, 2003[/li][li]Vitaly Ginzburg, Physics, 2003[/li][li]Zhores Ivanovich Alferov, born in then Soviet Union, now Belarus, Physics, 2000[/li][li]Mikhail Sergeyevich Gorbachev, Peace, 1990[/li][li]Iosif Aleksandrovich Brodsky*, Literature, 1987[/li][li]Pyotr Leonidovich Kapitsa, Physics, 1978[/li][li]Menachem Begin*, born in now Belarus, Peace, 1978[/li][li]Ilya Prigogine*, Chemistry, 1977[/li][li]Andrei Dmitrievich Sakharov, Peace, 1975[/li][li]Leonid Vitalyevich Kantorovich, Economics, 1975[/li][li]Aleksandr Solzhenitsyn, Literature, 1970[/li][li]Michail Sholokhov, Literature, 1965[/li][li]Nicolay G. Basov, Physics, 1964[/li][li]Aleksandr M. Prokhorov, born in Australia, Physics, 1964[/li][li]Lev Landau, born in now Azerbaijan, Physics, 1962[/li][li]Boris Pasternak, Literature, 1958 (forced to decline)[/li][li]Pavel Alekseyevich Cherenkov, Physics, 1958[/li][li]Igor Yevgenyevich Tamm, Physics, 1958[/li][li]Ilya Mikhailovich Frank, Physics, 1958[/li][li]Nikolay Nikolayevich Semyonov, Chemistry, 1956[/li][li]Ivan Bunin*, Literature, 1933[/li][li]Wilhelm Ostwald*, born in now Latvia, Chemistry, 1909[/li][li]Ilya Ilyich Mechnikov, born in now Ukraine, Physiology or Medicine, 1908[/li][li]Ivan Petrovich Pavlov, Physiology or Medicine, 1904[/li][/ul=1]

Ar tikrai? :)
na bet kuriuo atveju,ne nobelio prizu laimėtojai daro tas mašinas. Visi puikiai pamena rusų laikų mašinas, kad jas naujas reikėdavo išrinkti ir surinkti važiuotų kokybiškiau,o ir dabar sunku suprast kad variklis nuo kapitalinio iki kapitalinio 100k km teištverdavo.
Kiek teko apvažiuot kempingų tai jo,vyrauja fiat bazė, paskui mersai, ford'ai na dar VW.
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Jau matau, kad programuosiu greitu metu galimybę perkelti pasisakymus į naują temą :D :alus:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.Z parašė:
Robertas.M parašė:
rusai nobelio lauretu beveik nevieno neturi :) tik taikos :)moksliniu ne :)
gazeles nečiupinėjau , nesiristu aklai, žinau tik ,kad Putinas po sibira bande važiuoti su kažkokia vietines gamybos , tai is paskos dar viena veže ir kai ta gedo persėsdavo :) ,o skundesi tik degalinių trukumu :)
Atvirai , tai dabar turimas kemperis pirmas italas mano gyvenime, bet labai maloniai nustebino, gal todel kad senas , ir nefarsiruotas bilekaip bilekuom , man tai buvo svarbu patikimumas, ir ka reikėjo pirkti? kemperiai diduma at fiato bazes, o dar kai man reikia didesnio 5-se normaliai vazineti, na ka radau ta paemiai , aplopiau ir vaziuoja, bus noro ir galimybiu rasiu ka tinkamo pasikeisiu, dabar nematau dėl ko žudytis ir sukti galva....
[ul=1][li]Andre Geim*, Physics, 2010[/li][li]Konstantin Novoselov*, Physics, 2010[/li][li]Leonid Hurwicz*, Economics, 2007[/li][li]Alexei A. Abrikosov*, Physics, 2003[/li][li]Vitaly Ginzburg, Physics, 2003[/li][li]Zhores Ivanovich Alferov, born in then Soviet Union, now Belarus, Physics, 2000[/li][li]Mikhail Sergeyevich Gorbachev, Peace, 1990[/li][li]Iosif Aleksandrovich Brodsky*, Literature, 1987[/li][li]Pyotr Leonidovich Kapitsa, Physics, 1978[/li][li]Menachem Begin*, born in now Belarus, Peace, 1978[/li][li]Ilya Prigogine*, Chemistry, 1977[/li][li]Andrei Dmitrievich Sakharov, Peace, 1975[/li][li]Leonid Vitalyevich Kantorovich, Economics, 1975[/li][li]Aleksandr Solzhenitsyn, Literature, 1970[/li][li]Michail Sholokhov, Literature, 1965[/li][li]Nicolay G. Basov, Physics, 1964[/li][li]Aleksandr M. Prokhorov, born in Australia, Physics, 1964[/li][li]Lev Landau, born in now Azerbaijan, Physics, 1962[/li][li]Boris Pasternak, Literature, 1958 (forced to decline)[/li][li]Pavel Alekseyevich Cherenkov, Physics, 1958[/li][li]Igor Yevgenyevich Tamm, Physics, 1958[/li][li]Ilya Mikhailovich Frank, Physics, 1958[/li][li]Nikolay Nikolayevich Semyonov, Chemistry, 1956[/li][li]Ivan Bunin*, Literature, 1933[/li][li]Wilhelm Ostwald*, born in now Latvia, Chemistry, 1909[/li][li]Ilya Ilyich Mechnikov, born in now Ukraine, Physiology or Medicine, 1908[/li][li]Ivan Petrovich Pavlov, Physiology or Medicine, 1904[/li][/ul=1]

Ar tikrai? :)
na bet kuriuo atveju,ne nobelio prizu laimėtojai daro tas mašinas. Visi puikiai pamena rusų laikų mašinas, kad jas naujas reikėdavo išrinkti ir surinkti važiuotų kokybiškiau,o ir dabar sunku suprast kad variklis nuo kapitalinio iki kapitalinio 100k km teištverdavo.
Kiek teko apvažiuot kempingų tai jo,vyrauja fiat bazė, paskui mersai, ford'ai na dar VW.
ui kiek jų daug kai į viena sąrašą surašomi :)
ok man tinka kol kas mano italu 1991m šedevras, o ir greicio palaikimo sistema uz 700lt su montavimu atsistojo normaliai ir veikia :)

Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Tai va,ne tiek ir mažai.
aš jau beveik atkapsčiau kodėl neveikia Cruise control sistema, reikalinga kitokia stabdžių varlė, bandysim ar veiks. Jei viskas ok tai sistemos savikaina apie 25lt :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.Z parašė:
Tai va,ne tiek ir mažai.
aš jau beveik atkapsčiau kodėl neveikia Cruise control sistema, reikalinga kitokia stabdžių varlė, bandysim ar veiks. Jei viskas ok tai sistemos savikaina apie 25lt :)
neiskaitant darbo laiko sanaudų ir galvos skausmo......  
kalbejausi su vienais veikejias , jie skundesi ju fiat 2008m vaziuojant 100km/h apie 12lt paspaudus visi 14? kas cia per reikalai? variklis 2,2 su visokiomis J td ir panašiai gal fantazuoja.....
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
Robertas.M parašė:
Mindaugas.Z parašė:
Tai va,ne tiek ir mažai.
aš jau beveik atkapsčiau kodėl neveikia Cruise control sistema, reikalinga kitokia stabdžių varlė, bandysim ar veiks. Jei viskas ok tai sistemos savikaina apie 25lt :)
neiskaitant darbo laiko sanaudų ir galvos skausmo......  
kalbejausi su vienais veikejias , jie skundesi ju fiat 2008m vaziuojant 100km/h apie 12lt paspaudus visi 14? kas cia per reikalai? variklis 2,2 su visokiomis J td ir panašiai gal fantazuoja.....
o igauta patirtis turi didesne verte ;)
2.2 yra per silpnas kemperiui, cia tas pats kaip motopirkos varikli uzdet ant harleyjaus,jis vaziuos bet kokiom pastangom. nepaminetas ar su alkova ar ne. nagrinejaus koks yra optimalus greitis - tai pagal ipurskiamo kuro kieki tai mazdaug 85-90, keliant greiti iki 100 ipurskiamo kuro kiekis padideja 15 proc maziausiai,keliant virs 100 eina i kosmosus. elementaru,arkliai alkani nebega. pastebejau su saviskiu,tik pamynkik tapke rimciau jau ir krenta degalu rodykle
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Kolegos, o kur lakstyt su kemperiu?
Aš būtent su kemperiu prieš 10 metų (prieš tiek pradėta keliauti) išmokau ramiai važinėti, su lengvaja mašina nesigaudavo, vis už greitį policiją remdavau... :) 
Pirmi kemperiai, kuriuos nuomojom tada, buvo Ford transit su alkova ir paprastu 2,5 D varikliu ir Fiat Ducato, irgi alkovinis, su 1,9 dyzeliuku. Nei vienas lakstymui visiškai netinkamas. O 80-90 km per val. visai pats tas su jais. Ir sanaudos telpa į 9-10 litrų. Aišku, abidna, kai pralekia pro šalį koks apynaujis kaip pro stovintį, bet... įtikini save, kad tai atostogos, ne kažkoks lėkimas darbo reikalais, vairuoji atsipūtęs ir tada viskas OK. Nesakau, kad tie silpni varikliai yra gėris - jokiu būdu pats tokio nepirkčiau, vien kalnuose koks vėžys su jais, bet nelakstant keliauti galima su gana protingom sanaudom.