Home

Forumas

Žinutės: 53
Nuotraukos: 644
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Jurij.P parašė:

Gal ir įdomu bus dar karta padalyvauti, gal si kart bus didesni kompanija. Estai dave išankstini 98 ekipažus.

Mes irgi noretume
Gal ir idomu butu, senokai tuos krastuos bebuves esu,
 tik klausimas kaip ju pasienieciai sureguoja i radio stotis kemperija
Žinutės: 270
Nuotraukos: 323
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-08-21
Ramei reaguoja.mes vazivomm.ir pas mane yra racija ir valius turi.galit but ramus.tik video registratoriu paprase susiimt nes pasienije negalima filmot.
xe, as kalbu apie rimtesnes radijas nei CB, na reiks pasidomet LRMD,
kad paskui netapt spionu ant sienos:B
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Saulius.. parašė:
xe, as kalbu apie rimtesnes radijas nei CB, na reiks pasidomet LRMD,
kad paskui netapt spionu ant sienos:B
As turiu 2 Midland profesionalias, jas veziojuosi kemperi  veikia kartu su centrine stotele ir atskirai, taip pat jas veziojuosi ir lengvajam automobili, pagal situacija, niekados niekas neklause leidimu nei RF, BY , UKR,  o lenkijoj sios stoteles mane isgelbejo nuo baudos pasivijo policija kuri per ziuronus mate , jog as kalbu telefonu, sustabde , tai as sventvagiskai noredamas isvengti baudos berods 400 zl , parodziau racija ir sakau kalbejau su ja . lenku milicininkai neturejo ka atsakyti. aisku as kalbejau telefonu. bet istatymiskai kiek zinau jas galima naudoti dalyvaujant eisme, kadangi tik vienu klaviso paspaudimu galima kalbeti. Jeigu kalbesi pacioj muitine tai gal ir sukels kazkokiu itarimu jiems tada pakvies Ramzi ))
na pas mani  RCI 2950DX   dirba nuo 26-32 mgz  5-20w isejimas,su furom risys apie 20km

dzin tas ramzis ,seniai uz mokesciu moketoju  pinigus pakavotas



Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Saulius.. parašė:
na pas mani  RCI 2950DX   dirba nuo 26-32 mgz  5-20w isejimas,su furom risys apie 20km

dzin tas ramzis ,seniai uz mokesciu moketoju  pinigus pakavotas




Cia kazkur jau buvo tema apie racijas  tai esu girdejas jog tokio veikimo 20, 30 km tai net ne is to kelio ar rajono atsiliepia )) o tai labai klaidina, jeigu nori kazka issiaiskinti, arba su lengva vaziuogamas as isimetu jeigu skubu, tai man 20 km tai jau kai lepteltu is karjeru nuo Prienu o as Garliavoj, tai ir tektu visa kelia pagal LR istatmus vaziuoti. 
Žinutės: 266
Nuotraukos: 106
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-27
Mes irgi planuojames. Duok dieve nieks nepasikeis.
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Mes irgi norėtume prisijungti, jeigu mūsų suvažiavimas ne tuo pat metų :)
Žinutės: 406
Nuotraukos: 177
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-21
Bet reikėtu rezervuotis vietas į Minską. Kiti jau daro