Home

Forumas

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:
Arvydas.I parašė:
Robertas.M parašė:
Pats turiu įtarimą, kad buvau pasigavęs ir persirgau, neišsitiriau ir dokumentų neturiu, tik tokio šlykštaus 'peršalimo' nebuvau turėjęs.
Greitasis testas turėtų parodyti ar yra antikūnių kovojančių su virusu.... būtų naudinga pasitikrinti
Aš ta pati galvojau ir bandžiau susirasti kaip tai padaryti, nieko nesigauna, gydytojai siuntimų neduoda (tipo sveikas kam čia reikia), privačiai niekas nedaro. Suprantu , kad sistemos nėra, daug kas  padrikai daroma, tiek vadai tiek medikai pasimetę,  net ir kas per lyga niekas dorai nesupranta. Tokia padėti suvaldyti yra ką veikti.
 Kraujo centras reklamuojasi , kad reikia kraujo persirgusiu, pasisiūliau, tai sako atnešk pažyma kad sirgai , o dabar sveikas! Suprask , jie netikrins! Nustebino...
Tai gal PANORAMA padės?
Gal :D
2020-04-18 LRT Panorama nuo 11:40 iki 13:30 min
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Sako, viltis- durniu motina, bet vistik tai yra viltis.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Rolandas.H parašė:
Sako, viltis- durniu motina, bet vistik tai yra viltis.
Kas įdėmiai išklausė, matomai, pasigedo patvirtinimo, kad šiam "ponui" tikrai būtų buvusi patvirtinta corona diagnozė... buvo tik jo įsitikinimas, kad serga. Patvirtinta, tik, kad "išsigydė" :juokas:
Žinutės: 269
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-01-04
Arvydas.I parašė:


Rolandas.H parašė:


Sako, viltis- durniu motina, bet vistik tai yra viltis.
Kas įdėmiai išklausė, matomai, pasigedo patvirtinimo, kad šiam 'ponui' tikrai būtų buvusi patvirtinta corona diagnozė... buvo tik jo įsitikinimas, kad serga. Patvirtinta, tik, kad 'išsigydė' :juokas:
Spjauk per peti, nes kai susirgsi prisiminsi ir si gydymo buda.:rytas:
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Toks testas kaip plinta.
Žinutės: 432
Nuotraukos: 1596
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-06
  Kol nesusirgsite patys,ar kazkas is artimu zmoniu tol nesuprasite...Beje,mano skyriuje 2 zmones mire.vienas is ju vyras 53m.pirma karta buvau tokioje situacijoje,kad tikrai nebetikejau,kad grisiu namo,beje,Alfa irgi taip galvojo,maciau visa ta virtuve is vidaus,truputi rasiau susitikimo temoje.Nebukime tokie skeptikai,ka besakytumete ta bjaurybe yra,duok Dieve,kad jusu ji nepaliestu :asaros:
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Asta.V parašė:
  Kol nesusirgsite patys,ar kazkas is artimu zmoniu tol nesuprasite...Beje,mano skyriuje 2 zmones mire.vienas is ju vyras 53m.pirma karta buvau tokioje situacijoje,kad tikrai nebetikejau,kad grisiu namo,beje,Alfa irgi taip galvojo,maciau visa ta virtuve is vidaus,truputi rasiau susitikimo temoje.Nebukime tokie skeptikai,ka besakytumete ta bjaurybe yra,duok Dieve,kad jusu ji nepaliestu :asaros:
Bet pradžioje berods irgi skeptiškai į tą virusą žiūrėjote
Žinutės: 22
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-16
Laba diena , Mažeikiuose turiu pora pažystamų šeimų kur yra sergančių šia liga .