Home

Forumas

Žinutės: 215
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-25
Na, aš pirkau ne tik kemperiui, bet ir prie namų. Maniškis HONDA EU 10i. Gali kokį kinietį už 100e nupirkti.
Manau, kad jeigu turi kempri iki 3500 neverta. Sveria nemazai, o reikalingas jei gyveni miske. Ir tai saules baterijos manau naudingiau. Kiek esu sutikes kemperistu, dazniausiai naudoja motokrosininkai, kurie keliauja su kemperiais arba dideliu kemperiu savininkai. Tokiu atveju buna generatoriai imontuoti i kemperi. Ir dazniausiai dujiniai, nes jie tylesni. Bet tada montuoja duju baka dideli pvz 100 litru. Be to noreciau paziureti , kaip i Tave ziures kiti kemperistai, kai salia kur nors apsistojes birbinsi. Taigi, todel kalbu apie miska, kur stovesi vienas:)
Algirdas.S parašė:
Gal kas turi praktikos,ar vertas investiciju daiktas,bendrai ar reikalingas?:hmz:
sunku atsakyti konkrečiai.Viskas priklauso nuo to,kur ruošiatės naudoti. Aš juos mačiau naudojamus tik šiais metais Italijoje Monzoje prie autodromo.Ten buvo stovykla kemperiams ant eilinės pievelės,todėl labai džiaugėmės,kai kaimynai mums leido prisidraugauti prie jų generatoriaus. Nes kitokios elektros ten nebuvo galimybės pasijungti.Veiksmas vyko F1 savaitgalio metu. Šiaip daugiau neesu mačiusi juos kur nors Europoje naudojant,nors keliaujam tikrai daug metų.Triukšmas nuo jų baisus.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Jei nėra kondicionieriaus - nėra prasmės turėti generatorių. Kam tie galingumai?
Žinutės: 86
Nuotraukos: 46
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-22
Taip,as irgi nesu mates kurenant,kemperiu aikstelej,ar kempinge,ir netgi nuosalioj vietoj,kur nors prie vandenyno,bet elektros stygiu esu pajutes,daug kartu,nors kemperiai buvo su viena ir dabar dviem soliar.plokstem.Labai sveika pasiskaityt minciu,norint suformuot savas:P
Audrius.K parašė:
Jei nėra kondicionieriaus - nėra prasmės turėti generatorių. Kam tie galingumai?
Bet kondicionieriui reikia ne 1 kw o kokiu 2,5. Tai rada dideja ir svoris ir viso kito daugiau
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Viso mano kemperio apšvietimas ~20W (LED), TV19" iki 22 W (LED), PC arba žaidimų konsolė iki 80W... Tikrai pakanka saulės baterijos iki 160W.
Mano kondicionierius gal 400 - 500W, nėra jie galingesni kaip 1KW.
As kalbu apie kondicionieriu, visam kitam sociai saules. Net didziajam kemperiui neuzsakinejau generatoriaus. Manau 2 saules  baterijos po 120 w i valias net kavos aparatui, uzmaitinamam per inverteri 220.
Žinutės: 86
Nuotraukos: 46
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-22
As irgi vasara nejauciu trukumo,bet ziema,ilgais vakarais:(
Tai gal Tu kemperi nesenai isigijai? Paprastai is pradziu visko labai reikia, o poto paaiskeja, kad puse aksesuaru nelabai reikalingi ir tarnauja kaip balastas. O beje ziema nelabai pragyvensi ilgai ir su balionais 11 kg .