Home

Forumas

Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
ne kemperiniu yra , tokias ir nusipirkau, bet va sakau gal kemperines rasiu.....bet deja
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
gal reiktų tada pamastyt apie ratlankių keitimą? ar didesni neužlenda?
na mano pirelli chrono camper jau pakeliui į lt, ir už teisingą kainą sakyčiau. pavyko šiaip ne taip sutart su lenkais.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Mindaugas.Z parašė:
gal reiktų tada pamastyt apie ratlankių keitimą? ar didesni neužlenda?
na mano pirelli chrono camper jau pakeliui į lt, ir už teisingą kainą sakyčiau. pavyko šiaip ne taip sutart su lenkais.
motoriukas silpnas, sudėsiu didelius ratus, į kalną visai neįlipsiu....
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
A kuom "C" -škės blogai? Jokio vargo nematau. Gal dėl to, kad neteko palygint......
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aš taip pat, tik užkibau ant Aurimo reklamos :), na realiai matau , kad pripustos iki 4,5 vis tik prasmegusios, gal tos ir geresnės butu , o gal ne :)
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Dabar "numynus" 4000km, važiavom per sniegą, pugą, lietų ir labai didelius šoninius vėjus :D galiu pasakyti, kad nauji michelinai jaučiamai geresni, ypač ant galinės ašies kur laikau 5.5 baro, tai prie tokio slėgio senieji dantis barškindavo, dabartiniai kur kas minkštesni ir didžiausias pliusas bent jau man tai daug mažesnis plaukiojimas nuo vėjo ir lenkiant sunkvežimius.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
 Na mums, kai kuriems, turbūt neaktualu "plaukiojimas lenkiant", nes mus su "senukais" dažniausias sunkvežimiai lenkia. :D :juokas:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Kažkada, kai ieškojau sau 185R14C, mačiau, kad R14 "camper" tipo niekas negamina. Bandžiau aiškintis kuo tie "camper" ypatingi, tai toks tūlas Marek'as iš Dunlop- Goodyear paporino, kad tipo visas jų skirtumas- didesnis atsparumas UV spinduliams. Kadangi tuo metu tai dar buvo beveik naujovė, tikėtina, ne visi viską ir žinojo. Tad pirkau porą Continental Vanco2 po 220Lt iš "Kelio" ir porą Michelin Agilis po 300Lt iš Michelin Polska. Pastebėjimas, kad naujasis Agilis turi 10mm "mėsos". Continentaliai jau į pabaigą, jų vietoj imsiu dar vienus Michelin.
Žinutės: 24
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-01-21
Kemperiams naudojamos CP klasifikacijos padangos. Ju kordai yra sustiprinti, nes sasi apkrauta labiau nei mikroautobuso su ta pacia baze ir aukstis didesnis. Tvirtesnis kordas priduoda stabilumo nuo siubavimo vaziuojant. Neturiu informacijos del TUV, bet manau, kad Vokietijoje negausi su kitom padangom TA. Ju visi kemperiai su CP tipo padangom. Lietuvoje matyt tiesog niekas nekele klausimo Susisiekimo ministerijai. Visa eile gamintoju turi sio tipo padangu, bet reikia uzsisakyti, Lietuvos sandeliuose niekas ju nelaiko.
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
na parkeliavo mano pirelli chrono camper. tik nematau jokio žymėjimo kuris bent teoriškai leistų jas devėti šaltuoju metu laiku, kaip kad minėjo kažkas iš dalyvių. tai kur tiesa?:mustis: