Home

Forumas

Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Vairuotojo sėdynės
Kai netelpa kojos
Gal kas bus susidūre jau ir turės patarimų, o probelma tokia su mano ūgiu negaliu normaliai vairuoti mūsų ducato, nes sedynė nenusileidžia į apačia normaliai (dalis matomumo tiesiai į lubas) ir neatsislenka atgal (nors vietos dar yra) na ir pačios sedynės tokios labai jau "darbinės".

1.) Gal kas yra susidūre su to mechanizmo keitimu apačioje? Gal žino skirtumus: aukščio reguliavimas, atitraukimas nuo vairo, pvz tarp integruotų kemperių mechanizmo ir tų alkovinių kuriem paliekamas tai ką gamykloje įstato. Aš esu mates internete tu mechanizmų pirkti, bet kainos kosminės.

2.) Gal kas žino/turi kontaktų su žmonėmis kurie ardo kemperius, arba veža iš užsienio dalis jiems (naudotas). Reikėtų keletos sėdynių (patogesnių) iš integruoto kemperio su visa ta deže apačioje, pvz:



Norėtusi šią problemą išpresti iki kito važiavimo. Nes labai nemalonus jausmas pavairavus 5h spaudant pedalus įstrižom kojom...


Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kaune "srotelis" ardo kemperius. Tik nemanau, kad integruotus.    37 361604
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Ta pati problema, keleiviui pritaikiau sedine nuo šarano, sukinejasi su porankiais , bet ne kiek ne žemesne, nes dėže palikau ta pačia.Sau kedės nekeičiau ,per daug žaidimų.....
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Manau, kad susiradus tinkama ir patogia sedyne nuo bet kokio automobilio tikrai imanoma imontuoti, tik reikia keletos irankiu, kempo ir laiko tam siek tiek.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Panevėžyje yra, man atrodo keturis kemperius ardo, visi naujesni, ta prasme nesenukai. 8 686-86283 8 686 22764



Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.M parašė:
Manau, kad susiradus tinkama ir patogia sedyne nuo bet kokio automobilio tikrai imanoma imontuoti, tik reikia keletos irankiu, kempo ir laiko tam siek tiek.
Šiuo metu ir esu likes ties šita mintimi, esu nusižiurėjas keletą amerikietiškų minivenų kuriuose sedynės man patinka, teks užsiimti kažkada paieška :)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Bet kokia sėdinę neidėsi, aš negalvodamas įgrojau "šarano" sedine, viskas atrodė gerai, tik veliau pasimatė, kad per aukšta, vairuotojui visai netiko, o keleiviui paskausta kojas nepatogiai sėdint, lupsiu lauk, auto 1991m fiat. Gal kam reikia? galiu padovanoti .
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Na bent jau pas mane priekinės sėdynės pritvirtintos ant metalinių dėžučių, jei taip galima pavadinti, tai turint kempą ir "bulgarų liaudies instrumentą", manau drąsiai galima visą šitą reikalą pakorekuoti sau reikiama linkme. Beje as irgi galvoju apie perdarymą, nes kažkaip nėra patogu sėdėti, o dar ir sėdynė yra išsėdėta, tai pagalvėlė pakišta po užpakaliu :D Kai kas nors gausis, būtinai informuosiu :)
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Beje dar mąstau ir apie kabinos grindų perdarymą, nes labai jos nelygios ir nepatogus laiptas iš kabinos į gyvenamą erdvę yra.
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Pas mane į Fiat 92m. įdėtos Dodge miniveno 2003 m. sėdynės, kelionėje dar neišbandyta, taip atsisėdus patogiau jaučiuosi nei ant gamyklinių sėdynių, o kaip bus neaišku.