Home

Forumas

Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-15
Truma boileris
Dega raudona ir zalia lempute, boileris neveikia
Duju yra, kraneliai atsukti, itampa ateina. Boileris dujinis. Dega abidvi lemputes, indikacija raudona, kad nera duju, nors ju yra ir ateina, patikrinau. Taip pat isjungus padetyje off vistiek dega zalia lempute, kad boileris ijungtas. Atjungus bendra elektra, kad itampa visai nepasiduotu, lemputes neuzgesta. Iki tol veike be priekaistu, o siandien be konkrecios priezasties taip atsitiko. Neteko susidurti?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Patikrink mase.Isitikinkite kad tikrai ji yra.Man buvo lygei taip pat.
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-15
Janis.C parašė:
Patikrink mase.Isitikinkite kad tikrai ji yra.Man buvo lygei taip pat.
Tai ar mases laidas pas tave buvo toj vietoj, kuris ateina i pacia valdymo dezhute? Ten skirtingu spalvu laidai sujungti i mikroschema, gal atsimeni kokios spalvos laidas. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Man buvo sustreikavęs, tai ištraukiau valdymą, praploviau su kontaktu valikliu ir šepetuku. Jau treti metai veikia be priekaištu.

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Pas mane buvo bloga mase maitinimo grandines sujungime.Siulyciau visas jungtis,fiskes patikrint.As ir maniau viskas ateina lemputes dega bet ne.Pas mane ir abi dege bet truputi silpniau nei turetu.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Vilius.C parašė:
Janis.C parašė:
Patikrink mase.Isitikinkite kad tikrai ji yra.Man buvo lygei taip pat.
Tai ar mases laidas pas tave buvo toj vietoj, kuris ateina i pacia valdymo dezhute? Ten skirtingu spalvu laidai sujungti i mikroschema, gal atsimeni kokios spalvos laidas. 
Ne viduje o pats pagrindinis maitinimas. + -  
Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-09-15
Taip, isjungus dega silpniau, ijungus paryshkeja. Tai daret taip, kad neperliutavot o tik isvalyt laidu pajungimo kontaktus tame aldymo. skydelyje?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Laidai sie.
Mano atveju elementarus kontakto nebuvimas.Pliusa gaudavo kaip priklauso o minusa net nezinau is kur gaudavo siek tiek kad lempikes abi uzsidegtu.Padviau gera minusa ir liko degt ijungus tik zalia.
Žinutės: 5
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-11
Taip, pas mane lygiai toks pat. Aciu uz patarimus. Pajudinau laidus, dabar jau veikia. 
Kartais buna taip, kad neuzsidega truma del to kad nuo nesvarumu uzsinesa apsauginis voztuvas ir reduktorius. Atrodo dujos ateina, bet ju debeto nepakanka uskurimo metu. Pas mane buvo taip kad rodo 25 mb ir neveikia. O turi buti 30, atrodo smulkmena, taciau to pakanka kad neveiktu sildymas ir boileris. Duju sistemos uzsinesima aksoliu jau dikutavome kitame skyriuje.