Home

Forumas

Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Simas.Č parašė:

Arturas.U parašė:

Simas.Č parašė:



Justinas.S parašė:



Beda yra ta,kad plastmase yra gan sunku nudazyt kad nesiluptu dazai.Kažkas ir forumiečiu dažė,pasiziurek paieskoj,turetum rasti ta tema.Kiek supratau ne visi dazymai pavyko is pirmo karto :(
man didesnis  rūpestis kaip tą kietą dervą gražiai iššlifuoti po formavimo :(
Ira tokia firpa (topplastas) jie prekiauja sita produkcija ir dazu specialiu ivairiu spalvu turi, baseinus dazo ir ...
matai kaip, pas juos Kaune ir pirkau dervą, ir apie dažus klausiau kokius naudot, viską siūlė o dažų ir nepasiūlė :hmz:
Tada gal ju galva Vilniui. Rytoj imesiu vadybininko tel. kuris tikrai velka sitam reikale ir tikrai turi visko, nes pats pirkau pas ji medziagas lauko baseino gamybai
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Pasuk Simai situo numeriuku, jis paaiskins ka po ko daryti ir sutarsit, nes dazu tikrai turi    8 6 98 22524
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Dėkui, čia Topplastas Vilniuje? :ok:
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Simas.Č parašė:

Dėkui, čia Topplastas Vilniuje? :ok:
Jo, bet jeigu skambinsi paprastu numeriu tai gali atsiliepti moteris, ji maziau gaudosi . O tuo kur daviau turetu atsiliepti Darius, jis gerai viska ismano ka kur kist ir kiek laikyt :)

Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Sveiki, gal ir man patartumėt, pas mane yra iskilęs dušo kabinos bliudas. Kad ji išimti, reikia išardyti visą dešinę. Vieni siūlo ją klijuoti iš viršaus ir nesukti sau galvos, o aš noriu kapitališkai susitvarkyti. 
Ką jūs patartumėt, gal kas esate ardę ir turit patirties?
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Jei tik įskilęs- tvirčiausias remontas būna iš apačios ir nebūtina dažyti- iš viršaus matytųsi tik juodas brūkšnys. Remontuojant iš viršaus mažesnis tvirtumas ir pageidautinas dažymas, nes labai matosi tvarkyta vieta. Po dažymo taip pat matosi, kad tvarkyta, nes toj vietoj būna guzas. Jei daryti lygiai- nebus jokio tvirtumo, po pirmo atsistojimo gali vėl trūkti.Klijuoti galima su TEROSON PU 9225 SF, prieš tai paviršius suaktyvavus su TEROSON 150 PRIMER. Į klijus reiktų dėti audinio gabalą.
https://www.youtube.com/watch?v=8454nJrcDnw
Žinutės: 459
Nuotraukos: 2826
Koordinatės: 3
Prisijungė: 2016-02-10
Tomas.J parašė:
Jei tik įskilęs- tvirčiausias remontas būna iš apačios ir nebūtina dažyti- iš viršaus matytųsi tik juodas brūkšnys. Remontuojant iš viršaus mažesnis tvirtumas ir pageidautinas dažymas, nes labai matosi tvarkyta vieta. Po dažymo taip pat matosi, kad tvarkyta, nes toj vietoj būna guzas. Jei daryti lygiai- nebus jokio tvirtumo, po pirmo atsistojimo gali vėl trūkti.Klijuoti galima su TEROSON PU 9225 SF, prieš tai paviršius suaktyvavus su TEROSON 150 PRIMER. Į klijus reiktų dėti audinio gabalą.
https://www.youtube.com/watch?v=8454nJrcDnw
Ačiū,  
Kai pradėsiu savo darbu eiga, užfiksuosiu ir pasidalinsiu su jumis.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Aurelijus.B parašė:

Sveiki, gal ir man patartumėt, pas mane yra iskilęs dušo kabinos bliudas. Kad ji išimti, reikia išardyti visą dešinę. Vieni siūlo ją klijuoti iš viršaus ir nesukti sau galvos, o aš noriu kapitališkai susitvarkyti. 
Ką jūs patartumėt, gal kas esate ardę ir turit patirties?
Esu ardęs. Būk atsargus, tas bliūdas pas mane dar su mastika iš apačios buvo priklijuotas, smarkai prikibęs buvo, labai sunkiai ir lėtai jį lupti teko. Tai jei bliūdas skilęs, pasikartosiu, būk atsargus. Užklijuoti su stiklo pluoštu galima. Autoaibėje mažų rinkinių yra, klijai + pluoštas.
Vat man idomu kaip bus. Po ziemos suskilo duso kabinos sienos. Sake gamykla visa dusa keis. Idomu kaip jie islups.
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Marijus.K parašė:
Vat man idomu kaip bus. Po ziemos suskilo duso kabinos sienos. Sake gamykla visa dusa keis. Idomu kaip jie islups.
O tai kokia priezastis skilimo Tavo nuomone ??