Home

Forumas

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Pas mane irgi naujesne stovi,sildo labai gerai,bet spintoje taip pat labai karsta(galima butu irengt sauna )
Štai su tokiu reguliavimu pas mane
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Justinas.S parašė:
Pas mane irgi naujesne stovi,sildo labai gerai,bet spintoje taip pat labai karsta(galima butu irengt sauna )
Štai su tokiu reguliavimu pas mane
tokia pat ir maniškė :) ją galima ir sausą kūrenti, tik nejungti boilerio...
Valdymo blokelis yra ir dar naujesnis. Beje Truma turejo akcija, keite tuos valdiklius ir jei reikejo plokste. Naujesnis veikia tiksliau, gali nusistatyti laipsnius ir tiek palaiko. Sitas su skaiciukais ne toks tikslus, sunku atitaikyti norima temperatura.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
Marijus.K parašė:
Valdymo blokelis yra ir dar naujesnis. Beje Truma turejo akcija, keite tuos valdiklius ir jei reikejo plokste. Naujesnis veikia tiksliau, gali nusistatyti laipsnius ir tiek palaiko. Sitas su skaiciukais ne toks tikslus, sunku atitaikyti norima temperatura.
tas tiesa, milimetrą kitą pasukus jau būna per karšta, labai sunku pataikyti norimą temperatūrą... ir aplamai, aš naudojuos iki 3maksimum, nežinau kas būna prie kitų skaičiukų,-pirtis? :)

Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Kovo menesi bandysiu savo truma išsitraukt ir išsivalyt.Tuo pačiu pažiurėsiu valdikli,manau prie jo bus galima pabandyt prijungt kambario termostata,kad butu tikslene temperatura.
ten ploksteje tokia telefonine fiske jungiasi. Galvoju kad gali buti sunku sukergti. Man neatitiko plokste, tai mesdavo klaida.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Fiškė nėra problema,reikia tiesiog atitaikyt teisingai prijungiamo valdiklio termovarža,arba lyst giliau i pačia valdymo plokšte ir rasta on/off pajungima,kuris paleidžia dujas,kibirkšti ir viska likusi.Tada galima butu jungti bent koki kambario temperaturos valdikli,o jie gan tikslus,nes nukritus temperaturai 0,5 C nuo nustatytos jau jungia kontaktus
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Olegas.I parašė:


Nežinojau, bet ar jis turi išleisti vandenį įtampai nukritus arba kai jos visai nelieka? Vandenį prieš žiemą išleidinėjau kai temperatūra tikrai aukštesnė buvo, tai nežinau ar jis suveikia prie +7, bet, kad suveikia nukritus arba kai jos visai nelieka, tai tikrai.  
Vožtuvas uždarytas jeigu:
1)pakeltas į viršų vožtuvo strypelis;
2) yra 12V;
3) t-ūra > +7C
Taigi,vožtuvas naudoja akumuliatoriaus įtampą. Galima ant vožtuvo strypelio uždėti dangtelį su skyle skersai jo všutinėje dalyje ir kaiščio pagalba užfiksuoti vožtuvą uždarytoje (pakeltoje) padėtyje. Atjungus vožtuvo maitinimo laidą nebebus iškraunamas akumuliatorius. Tik neužšaldyk boilerio!
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Ačiū už patarimą, tikrai reikės konstruoti kažką.
Žinutės: 422
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-29
Jei voztuvai identiški,kaip manajam variante,tai pačiupinėja ta vožtuvo strypeli,pakeltoj padetyje jausite apskrita grioveli aplink ta stripeli.Vožtuvo užfiksavimui galima naudot plonos vielos gabaliuka,juo apsukite stripeli,kad pakliutu i griovi.As taip pirmoje,kelioneje dariau,kai nakciai teko isjunginet elektra,nes pirkau kemperi su nukepusiu budos maitinimo bloku.