Home

Forumas

Žinutės: 318
Nuotraukos: 28
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-08
Tikra tiesa - kelionė prasideda nuo idėjos :D 
Žinutės: 8
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-11-10
Dar vienas klausimėlis dėl kempingų kainų.
Kokios daug maž Kroatijoje palei jūra kempingų kainos? Skaičiuojamas tik kemperis ar atskirai primoki dar už žmones, dušus, pramogas ir elektrą?
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Laurynas.K parašė:
Dar vienas klausimėlis dėl kempingų kainų.
Kokios daug maž Kroatijoje palei jūra kempingų kainos? Skaičiuojamas tik kemperis ar atskirai primoki dar už žmones, dušus, pramogas ir elektrą?
kempingai Kroatijoje
Kroatija yra ta salis, nuo kurios pradeda nemazai kemperistu. Reikia pripazinti, kad yra keliautoju kurie neziurint i tai kad vaziuoja penkta karta, kiekvienasyk randa ka nors nauja. As esu buves jau keturis kartus, ir paskutini karta buvau dar karta nustebes kad radau dar daug naujo. Laurynai, mazai realu, kad per 17 dienu viska pamatysi. Svarbu kad susidetum akcentus, kurie svarbus Jusu seimai, ir gerai pailsetum. Mano vaikam svarbu keleta dienu pabuti kempinge, pasimaudyti , niekur nejudeti ir tt. Nemaza dalis keliautoju isvis nestovi kempinguose, o gyvena kuo naturalesneje gamtoje. Beje Kroatijoje neleidziama kemperiauti ne kempinguose.
Žinutės: 43
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-21
Laurynas.K parašė:
Viktoras.J parašė:
viska issiklausinesi  bus neidomu tada...cegi  nuotykiai,  gi turi buti norskiek paslapties.....kam viska zinoti is anksto......:(
Nesinori iš 17 dienų blūdyti pusę ne ten kur vertėtų.
Norisi pasimokyti iš svetimų klaidų arba paklausyti gero patarimo ;)
tie patarimai geri butu jai tu vienas su kemperiu i ta KroATIJA VAZIUOTUM IR TAI NE SEZONO METU... o   seip  tai ce tik LAIMES DALYKAS  ar tau pasiseks ar ne,,, gali buti kad net ir kempinge vietos nebus... Tai negi klausysi ,,patarimu,, ir neisi kitur kempingo jieskoti ?  ......as  ir  del Venecijos klausiau,,,SEIP DEKOJU PATARUSIEMS,,,  bet   privazevom ta Venevija......IR  POLICININKAI  pamojavo lazdele ,,EISMAS RATU,  ir ispjove mus is tos Vnecijos..NERA VIETU......IR JOKIE PATARIMAI NEBEPADES.....apsiformint galvoje kad tai nuotikis ir vaziuoti....ir nekitaip
Žinutės: 43
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-12-21
P.S.   Bet Jus galit tureti savo nuomene.......:)
J.J
https://www.google.lt/maps/place/52475,+Savudrija,+Croatia/@45.496932,13.5002925,649m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x477b7b95c732cda9:0x2600ad515336e782!8m2!3d45.49251!4d13.5059259?hl=en
ce  visai neblogas ir didelis kempingas.... ir jura gera,visko yra , ir akmenu ir smeliuko....  gyventi  prie pat juros keturiems para - 50 e... ir lietuviu nedaug buna....:D ir vietos   visada buna, nekaip kituose kempinguose...Tik ziuronus  butinai pasiimkit jai vaziuosit,,, matosi it Italija ir Slovenija..... Tikrai grazi ir rami vieta,,,pirma karta nebuvo gaila tu pinigu uz kempinga......
Man patinka kempingas Trogir Rozac. Ant juros kranto, keli metrai iki vandens, matai kaip vaikai maudosi, pats gali ramiai knyga skaityti. Tik reikia rezervuoti is anksto jei nori vietos prie vandens. Beje praeitais metais buvom isaukleje barmena, kad pakelus ranka atnesdavo kavos ar vandens. Smagu kai rupinasi Tavo komfortu ir poilsiu.
Žinutės: 954
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Marijus.K parašė:
Man patinka kempingas Trogir Rozac. Ant juros kranto, keli metrai iki vandens, matai kaip vaikai maudosi, pats gali ramiai knyga skaityti. Tik reikia rezervuoti is anksto jei nori vietos prie vandens. Beje praeitais metais buvom isaukleje barmena, kad pakelus ranka atnesdavo kavos ar vandens. Smagu kai rupinasi Tavo komfortu ir poilsiu.
Pernai atvaziavom po 22 val i Trogir , tai musu neileido i si kempinga, nes per velu , bet parode kur nuvaziuoti visai salia ir pernakvoti uz 50 metru, ant juros kranto . Mano albume kur Albanija 131 -139 nuotraukos yra is tos nakvynes. Bet mums patiko , persistatem kemperi ryte per kelias vietas ir net nevaziavom i kempinga nors buvom nueje ten ir to plezo foto yra, o policija nieko nesake , nes kita diena ir dar vienas olandas apsistojo.
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Žinutės perkeltos ČIA