Home

Forumas

Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2023-09-27
Pamastymas apie VŠĮ
VŠĮ siurbia biudžeto pinigus
Niekam iš čia esančiu nepasistojo klausymas apie šį tinklapį ir klubą .

Jokios apčiuopiamo naudos šis klubas neneša , jokio aktyvumo čia nėra , jokiu paslaugų nesuteikia, 

BET  VŠĮ  VADINASI REMIAMAS MŪSŲ PILIEČIŲ LĖŠOMIS ?

Eilinės biudžeto erkės , ar klystu ? gal kas apšviestu ?  
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Taip ir yra.
Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Visi VŠĮ panašūs... nieko čia naujo
Žinutės: 158
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-09-04
Sveiki, 
Dariau, Jani, Arvydai
Rašo Jums Akvilė, viena iš VŠĮ Kemperių klubas dalininkė.
Puslapis Kemerių klubas ir VŠĮ Kemperių klubas yra visiškai atskiri dariniai, kurie nesusiję nei su mokesčiais, nei su atsakomybe už paslaugas.
Ar suprantate savo atsakomybę, teikdami, kad VŠĮ remiamas mūsų piliečių lėšomis. Kaip tai galėtų vykti, jei VŠĮ yra juridinis asmuo ir niekaip negali naudotis LR biudžeto lėšomis.
Patarimas - pasidomėti, prieš rašant. Nesolidžiai skamba. Ar galvojate, kad aplinkui Jus tik kvailos bezdžionės, kurios užkibs už tokio "banano"?
Dėl erkių - Jūs ramiai gyvenkite savo sukurtame sąmokslų pasaulyje ir, būtų gerai, kad nekiršintumėte savo pareiškimais nuostabios keliautojų bendruomenės, kurios pasirinkimas įstoti, kitaip nei Jūs, į nuostabius darbus darantį VŠĮ. Mes jau bent kažką darome - o ką Jūs? Ar kažką nuveikėte kemperistų bendruomenės labui? Man nereikia atsakymų - svarbiausia atsakykite patys sau.
Siūlau pirmiausia įstoti į VŠĮ (nors gal nereikia :D), o paskui kelti Jums rūpimus klausimus.
Pagarbiai
Žinutės: 953
Nuotraukos: 1003
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-24
Šitam ekspertui Dariui atsakysiu juridiškai, prieš rašydami pagalvokite ir pasidomėkite ar esate teisūs nes daugeliu atvejų gręsia BK o tik keliais atvejais ATPK atsakomybė :
Atkreiptinas dėmesys į tai, jog Lietuvos Aukščiausiasis Teismas yra nurodęs, kad juridinio asmens dalykinė reputacija gali būti pažeista ne tik paskleidžiant tikrovės neatitinkančius duomenis, žeminančius dalykinę reputaciją, bet ir paskleidžiant nuomonę, kuri yra nesąžininga, neturinti pakankamo faktinio pagrindo, suponuojanti neigiamas visuomenės nuostatas dėl asmens, apie kurį reiškiama nuomonė, yra įžeidžianti. 
Pasiskaitykit kas yra dalykinė reputacija.  Jeigu kils klausimų tada rašykit asmeniškai
Koks tikslas Jūsų komentaro ? Jūs esat VŠĮ Kemperių klubas narys?
Jūs ką nors žinote apie VŠĮ vykdomą veiklą?
Jūs domitės VŠĮ Kemperių klubo veikla ?
VŠĮ Kemperių klubas jokių paslaugų neteikia
Šis domenas su puslapiu www.kemperiuklubas.lt yra privatus ir priklauso fiziniam asmeniui. Tai nera VŠĮ Kemperių klubo nuosavybė

Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2023-09-27
Valius.V parašė:
Šitam ekspertui Dariui atsakysiu juridiškai, prieš rašydami pagalvokite ir pasidomėkite ar esate teisūs nes daugeliu atvejų gręsia BK o tik keliais atvejais ATPK atsakomybė :
Atkreiptinas dėmesys į tai, jog Lietuvos Aukščiausiasis Teismas yra nurodęs, kad juridinio asmens dalykinė reputacija gali būti pažeista ne tik paskleidžiant tikrovės neatitinkančius duomenis, žeminančius dalykinę reputaciją, bet ir paskleidžiant nuomonę, kuri yra nesąžininga, neturinti pakankamo faktinio pagrindo, suponuojanti neigiamas visuomenės nuostatas dėl asmens, apie kurį reiškiama nuomonė, yra įžeidžianti. 
Pasiskaitykit kas yra dalykinė reputacija.  Jeigu kils klausimų tada rašykit asmeniškai
Koks tikslas Jūsų komentaro ? Jūs esat VŠĮ Kemperių klubas narys?
Jūs ką nors žinote apie VŠĮ vykdomą veiklą?
Jūs domitės VŠĮ Kemperių klubo veikla ?
VŠĮ Kemperių klubas jokių paslaugų neteikia
Šis domenas su puslapiu www.kemperiuklubas.lt yra privatus ir priklauso fiziniam asmeniui. Tai nera VŠĮ Kemperių klubo nuosavybė


Šiaip aš tik pasidomėjau ar ne taip yra ir ar aš neklystu , o jus jau nutarėt ,kad aš padariau išvadą kad butent taip yra . Negražu .
Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2023-09-27
Saulius.E parašė:
Sveiki, 
Dariau, Jani, Arvydai
Rašo Jums Akvilė, viena iš VŠĮ Kemperių klubas dalininkė.
Puslapis Kemerių klubas ir VŠĮ Kemperių klubas yra visiškai atskiri dariniai, kurie nesusiję nei su mokesčiais, nei su atsakomybe už paslaugas.
Ar suprantate savo atsakomybę, teikdami, kad VŠĮ remiamas mūsų piliečių lėšomis. Kaip tai galėtų vykti, jei VŠĮ yra juridinis asmuo ir niekaip negali naudotis LR biudžeto lėšomis.
Patarimas - pasidomėti, prieš rašant. Nesolidžiai skamba. Ar galvojate, kad aplinkui Jus tik kvailos bezdžionės, kurios užkibs už tokio 'banano'?
Dėl erkių - Jūs ramiai gyvenkite savo sukurtame sąmokslų pasaulyje ir, būtų gerai, kad nekiršintumėte savo pareiškimais nuostabios keliautojų bendruomenės, kurios pasirinkimas įstoti, kitaip nei Jūs, į nuostabius darbus darantį VŠĮ. Mes jau bent kažką darome - o ką Jūs? Ar kažką nuveikėte kemperistų bendruomenės labui? Man nereikia atsakymų - svarbiausia atsakykite patys sau.
Siūlau pirmiausia įstoti į VŠĮ (nors gal nereikia :D), o paskui kelti Jums rūpimus klausimus.
Pagarbiai
Ačiu už atsakymą , aš tik pasidomėjau ar nėra taip kaip aš pagalvojau , taip neviską visi žmonės gali žinoti . 
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
VAU!!
Nu po tokių atsakymų į paprastą pasvarstymą, tikrai pradedi abejoti "švaria" VŠĮ veikla.

Žinutės: 2186
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.B parašė:
VAU!!
Nu po tokių atsakymų į paprastą pasvarstymą, tikrai pradedi abejoti 'švaria' VŠĮ veikla.


:geras:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Giedrius.B parašė:


VAU!!
Nu po tokių atsakymų į paprastą pasvarstymą, tikrai pradedi abejoti 'švaria' VŠĮ veikla.




Man panašiai pasirodė :taip: