Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Audrius.K parašė:
 AgAAOSwstxU9FI1">Čia  ir WiFi ir sim, Androidas ir t.t. Su Win pigesni ir su siuntimu iš vokiečių nuo 230 EUR. Klaipėdoje gyvai pamatyti nepasisekė, man žinomi prekybininkai neturėjo. Internete mačiau Kaune, bet labai jau kinietiški...
Androidas 4.0 labai senas.Manau bus letas ir erzinantis.Ir kaina jo visai nevilioja uz bevardi + atsiuntimas!
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Žinau Pioneer vertę, pats naudoju kur realiai jaučiu kokybę. Gal jų nevagia, bet man rizikuoti nesinori. Dar turiu nuomonę, kad viską gamina kiniečiai naudojant tas pačias technologijas, bet pirkti reikia pas rimtus užsakovus - vokiečius, anglus ir t.t., o ne Gariūnuose ar Rietavo turguje. Esu nusvilęs ir su žinomų firmų produkcija.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Jani, imečiau pirmą pasitaikiusį, šioje temoje domiuosi ar verta domėtis tokiu pirkiniu :D 
yra ir tokių
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As domeciaus jei netureciau  gpso,plansetes.Bet tik androida ir min 4.4 o dar geriau 5.1
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Jani, manau klysti su reikalavimais, aš šį prietaisiuką vertinčiau kaip stacionarią planšetę su stiprintuvu. Kam Androido naujumas kai vairuoji? Kai nevairuosiu, išsitrauksiu ir kietesnių žaisliukų... :) Nenoriu apkrauti lango su prietaisų krūva ir visi sukišti į pakrovimą... Aš jau senai nenaudoju navigacijos (prietaisas kuris tik navigacija), puikios navigacinės programos yra planšetėjė ir visuose šeimos telefonuose.
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-27
Turiu iphone, ipad, Android navigacijas, bet nugalejo deja Pioneer 2 DIN magnetola į kurią suinstaliavau IGO primo navigacija. Labai patenkintas.
Žinutės: 170
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2015-03-30
Darius.S parašė:
Turiu iphone, ipad, Android navigacijas, bet nugalejo deja Pioneer 2 DIN magnetola į kurią suinstaliavau IGO primo navigacija. Labai patenkintas.
Dariau, kodėl IGO netenkino kituose įrenginiuose, o tik Pioneer?
Žinutės: 30
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-27
Androide irgi turiu igo primo, kaip atsarginį variantą. Iphone turiu kitą CoPilot nes naudoju važiuojant motoroleriu. Ten gali pasirinkti mašina, dviratis, motociklas ir pasirinkus naviguoja skirtingai.
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Man irgi patogiau važiuojant pastoviai naudoti galinio vaizdo kamerą (gal nuo kemperio priklauso)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Darius.S parašė:
Androide irgi turiu igo primo, kaip atsarginį variantą. Iphone turiu kitą CoPilot nes naudoju važiuojant motoroleriu. Ten gali pasirinkti mašina, dviratis, motociklas ir pasirinkus naviguoja skirtingai.
Instaliavau i ipad pabandymui nemokama copilot. Nieko nesuprantu. Neuzkrauna zemelapiu... Ko gero todel, kad nemokama :) siai navigacijai internetas reikalingas?