Home

Forumas

Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Šia savaite užsakinejau prekę  iš Moveros,viskas dirba.Operatyviai dirba,sekmadieni užsakiau,antradieni pasiemiau Biocolor Viliuje
Žinutės: 1599
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Ne kemperiuose manau esmė. O kaip viską susidėlioji ir kas dėlioja. Nesiseka su tuo Arūnui, ne pirmas kartas. Ir ne dažnas sugalvotų sunkvežimių dalių parduotuvės patalpų ieškoti Vilniuje, Gedimino pr. :)
Tai kaip ir minėjau pirmoj žinutėj, kad atsisako remonto paslaugų ir užsidaro Kemperių servisas. 

Na bet kita vertus Tomai kiek zinai normaliai veikianciu dileriu Lietuvoje? As zinau du: kelioniu vyna ir kemperiu servisa. Kurie uzsiima pardavimu ir servisu. Visi kiti tik parduoda. O kai sugenda kas tada? Palygink situos du su kokiu net ir nusmurgusiu vokieciu dileriu. Tada turbut neturim ne vieno. Tai vat uztat turbut ir dairosi i musu rinka skandinavai, kurie parduoda ir aptarnauja tukstanciais. Zinoma cia tik mano nuomone.
O dar, kiek teko bendrauti, man pasirode Arunas kad vienas is tu zmoniu kuriems kemperis idomu, jais domisi. Man pasirode kompetetingiausias. 
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
 Arūnas iš ties gerietis ir gaila jei užlinktu.
 Vilniuje visai patiko Dima (kempvila), pajėgumai gal pas ji ir ne tokie kaip paminėtus , bet tikrai nuoširdžiai stengiasi ir prekes iš katalogų taip pat sėkmingai pristato. O ir supratimą turi ką daro.
Kai pats tingiu ar ko nežinau, pvz dujų reikalų, važiuoju pas jį.
Lai neisizeidzia kiti. Galbut nesu susidurtes. Bet toks susidaro vaizdas. Dimos nezinau. Neteko susidurti. Todel nieko negaliu pasakyti. Bet jis turbut ir ne dileris? Turi tik servisa?
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Lai neisizeidzia kiti. Galbut nesu susidurtes. Bet toks susidaro vaizdas. Dimos nezinau. Neteko susidurti. Todel nieko negaliu pasakyti. Bet jis turbut ir ne dileris? Turi tik servisa?
Taip , jis tiekia dalis ir užsiima remontu bei gamina kemperiukus. Neesu girdėjęs kad atstovautu, bet tai ir gerai, nes dažniausiai prekyba užgožia normalias paslaugas ir sugadina meistrus. 
Kartais taip, kartais ne. Manau nuo pacio meistro kaip zmogaus priklauso.
Žinutės: 154
Nuotraukos: 296
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-04-18
Klaipedos servisas dirbs, buvau prajeito savaite. Dabar eina reorganizacija
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Yra skelbimas, uz 100k parduoda, tik nezinau ar pardave. O LT tai sunku su tokiu verslu, kai didzioji dalis savo rankomis viska remontuojasi. Nebent gaminti kemperiukus, tada gal ir servisa apsimoka daryti. Plius detale gali pats is betkur uzsisakyti ir dazniausiai pigiau. Nematau cia verslo su sia sritimi...
Žinutės: 2191
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Yra valstybių, kur verslininkus, apmokėjus visas būtinas išlaidas, išmokėjus atlyginimus, ir, jei dar lieka 3-5% pelno, tenkina. Lietuviškiems "verlinykams" reikia, kad 30% liktų :baisu: