Home

Forumas

Žinutės: 2193
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tai tai galima ir nuomotis - atkristų saugojimo problema. 
Kestutis.T parašė:
Esu anksciau rases, kad mes i Lietuva parskrendam, palike kemperi prie aerouostu, Italijoje, Ispanijoje, dabar planuojame persikelti i Graikija. Kadangi keliones kemperiu yra populiarus pietu salyse, prie miestu dazniausiai yra ju saugojimo aiksteles. Kaina 1-2€ parai ir tai normali praktika. Mes nusprendem, kad laikas kelyje iki vidurzemio juros, kuras, keliu mokesciai yra brangiau, nei skrydziai seimai. Jei kas susivilios, galiu rekomenduoti aiksteles prie Barselonos, Romos, Bergamo. Visada galima tartis su nuomos kompanijom, jos turi kur saugoti. Diskusijoje yra del dengimo tentu saugojimo metu. Mes taip pat nusipirkom tenta, bet italai iskarto ispejo del problemos karstuoju sezono metu, nuo karscio po tentu isteka izoliacines medziagos is sienu siuliu.
Tai gal galima butu paviesinti tu aiksteliu adresus ar kordinates? Domintu Ispanija, Portugalija, Italija.
Žinutės: 24
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-01-21
Labas, as turiu adresus ziemos saugojimui prie Barselonos, Bergamo ir Romos. Italijoje kaina metams 350€, prie Barselonos 750€. 


Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Šį pavasarį gegužės vidury reikėtų prie Venecijos savaitei aikštelės,ką galėtumėt patarti?Aš mačiau Venecijos Marko Polo uoste yra aikštelės,bet kaina 7 paroms apie 90 eurų,gal žinot kas pigiau:ratu::palaikymas:
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Kolega užmatė štai tokį skelbimą:
kemperio saugojimas žiemą
Gal kam aktualu?

Žinutės: 238
Nuotraukos: 1565
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-12
Pavadinimas sitos organizacijos keistokas,tik perskaicius jau atbaido klientus. :)
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Sveiki, esu iš Klaipėdos,
savo kemperį-priekabą laikau darbe. Turime angarą, kas vakarą priduodame signalizaciją. Kartais priimam mašinas laikymui už simbolinę kainą. Jei susidursit su tokia problema Klaipėdoje, rašykit.