Home

Forumas

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Virginija.J parašė:
Marijau, gal kolkas neieškok santraukos, man atrodo, kad aš turiu ją! Kažkada buvo mintis įkelti straipsnį apie kemperio pasirinkimą ir taip lyg per miglą pamenu, kad keitėmės informacija :pertrauka:

Poreikis šiek tiek avansu būtų 2 suaugę + 1-2 maži vaikai  (turbūt reiktų pradėt nuo vieno? :D ) + 1 didelis šuo. 
Mano pamąstymai iš turimos patirties ir norų: 
1. Pagrindinės lova stacionari, ne 2 aukšte :D Krikštavaikiai ar draugas galėtų kaip ir laikinai pasinaudoti bet kokia vieta, bet privalumas, jei tai +- normaliam miegui galimas eksploatuoti mechanizmas (gi tie būsimi maži vaikai dar... )
Akys krypsta į pagrindinę lovą įtaisytą kemperio gale, labai didelis pliusas atrodo savotiškas erdvių atskyrimas, kai nuo galo į priekį seka lova, virtuvė/dušai/spinta, 'svetainė'.
2. Dušas - būtinai kažkas be užuolaidų naudojimo :) Super, jei dušas atskiras ta prasme, kad vanduo nebėga ant wc (mačiau skelbimuose kažkur tokį variantą).
3. Virtuvė - būtų nuostabu L formos, bet susitaikyčiau ir su esančia ne su vienoje sienoje su 'svetaine'. Svarbiau - šaldytuvas su atskira šaldymo kamera. Dėl orkaitės naudojimo dar reikia pasidomėti, kiek ji būna naudojama kemperiuose..
4. 'Svetainė' - privalomai dalis sėdimų vietų turi žiūrėti į kelią. Vėl - labai stipriai nesigilinau, bet jau keliaujant su krikštavaikiu buvo aišku, kad nesinori keleivio laikyti persukto didžiąją laiko dalį.
5. Pravažumas - kaip galima suprast iš Aurimo video, mums tikrai svarbu pravažumas, geriau, kai kemperis yra šiek tiek aukščiau ir sumažėja tikimybė kabinti ką dugnu :veliava: Čia turbūt kažkiek susiję ir su ilgiu?

Robertai, turimam kemperiui nieko neatsitiko. Tas tik apsunkina situaciją, nes jis vis dar mums patinka labai daugeliu aspektų! :taip: Prieš metus ar du peržiūrinėjom skelbimus, bet pamąsčius apie pardavimo/pirkimo vargus ir skirtumus tarp kemperių - proceso užsukimas nepasirodė pakankamai reikalingas :) Labai gerai suprantu, apie ką Tomas šneka, nors negaliu teigti, kad pastovumas visad labai geras dalykas - pokyčiai vis gi gyvenimo dalis. Tad reik svert riziką ir tada imtis arba nesiimt veiksmų. Per paskutinius metus kemperyje praleidom turbūt daugiau nei 2 mėnesius, ateinančiais nusimato tiek ir, tikėtina, dar daugiau tai vat ir poreikis patogumui šiek tiek kyla :geda:


Daug prirašiau, gal kam atsibos skaityti. Tai keli
klausimai atskirai:
1. Ar yra žmonių >180 cm. ūgio naudojančių kemperius su lova gale kaip paveikslėlyje apačioje. Telpat? Randat minusų?
2. Turintys išdėstymą kaip pavyzdyje - nuo kairės lova, pagalbinės erdvės, valgomoji zona - ar pasiteisina, kokie minusai?

3. Turintys orkaites - kiek naudojate? :)
4. Šitas geriausias - retorinis: kaip surast kemperį, kuriame yra viskas, ko noris, bet jis liktų 3,5 t. ribose ir nebūtų virš 7 m.? :D
Virginija! Mūsų poreikiai labai panašūs:) Man irgi reikia pravažumo, bet nenoriu 4X4, todėl galas varomas- puikus pasirinkimas.
Gale garažas, miegama vieta virš jo 2m ilgio, dušas atskiras, virtuvė L formos, didelis šaldytuvas su atskira didele kamera, visa tai turi BURSTNER T-STAR 695 ! :D
7,1m, puikios medžiagos ir 3,5t:)
Vienas minusas- garažo durys tik į vieną pusę. Bet galima padaryti ir antras, arba labai retai (matyt vokiečio spec užsakymas) būna su 2 durim- kaip tokį pernai Vokietijoj žiūrėjau.
Kas liečia greitį ir vėją- kaip minėjau su savuoju važiuoju autobanais 120-130km/h pastoviai, viskas puikiai. Prie 150km/k jau reikia įsitempti vairuojant.

Dazniausia Tomai durys dedamos kaip papildoma opcija. Net Morelo mokejau papildomai. Galima ir siaip isideti.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Marijus.K parašė:
Dazniausia Tomai durys dedamos kaip papildoma opcija. Net Morelo mokejau papildomai. Galima ir siaip isideti.
Roller team Corfu Garage 2 durys originaliai. Sutaupė ant būdos medžiagų, išsileido ant durų :D

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viskas tame BURSTNER T-STAR 695 SUPER, apart naudingo svorio, kurio viso labo lieka tik 340 kg. Kaip ir mažoka. O važiuoti ir vis galvoti, kad nepasvertų...........
Pas mus apie 800 kg, bet kai pernai prieš kelionę pasisvėriau, atsargos buvo likę tik apie 60 kg. Aišku galima nieko neįmti, bet tada kam tas nuosavas kemperis..... Išsinuomavai tam kartui ir tiek:hi:
Aišku, kiekvienam kitaip, bet man taip regis:)


Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Arvydas.I parašė:
Viskas tame BURSTNER T-STAR 695 SUPER, apart naudingo svorio, kuris viso labo lieka tik 340 kg. Kaip ir mažoka. O važiuoti ir vis galvoti, kad nepasvertų...........
Pas mus apie 800 kg, bet kai pernai prieš kelionę pasisvėriau, atsargos buvo likę tik apie 60 kg. Aišku galima nieko neįmti, bet tada kam tas nuosavas kemperis..... Išsinuomavai tam kartui ir tiek:hi:
Aišku, kiekvienam kitaip, bet man taip regis:)


Taip, čia antras jo minusas, kuris man užkliuvo. Bet į tai užsimerkčiau pirkdamas.
Baigiu apie tą Burstnerį, dar nuskambės kaip reklama:) Nu bet labai jis man patinka :D tik kad namie niekas neleidžia pirkti :asaros:

Tomai Tu daryk taip kaip mano kaimynas zvejys: Sako ziurek koki echolota pirkau, 500 euru kaina, pats geriausias. Mes sakom cia  kaina  zmonai ar tikra. Sako zmonai, tikra 2000 euru. Tai su tuo kemperiu, reikia pirmiausia parodyti privalumus , patoguma o po to ir sprendima primti lengviau. 
 Del duru daznai pigesni gamintojai deda gausesne komplektacija, brangesniems uz viska damoketi. Roller team aisku ne pigiausias variantas, bet vistiek papildomu gundymu matyt reikia.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Tomas.J parašė:
Arvydas.I parašė:
Viskas tame BURSTNER T-STAR 695 SUPER, apart naudingo svorio, kuris viso labo lieka tik 340 kg. Kaip ir mažoka. O važiuoti ir vis galvoti, kad nepasvertų...........
Pas mus apie 800 kg, bet kai pernai prieš kelionę pasisvėriau, atsargos buvo likę tik apie 60 kg. Aišku galima nieko neįmti, bet tada kam tas nuosavas kemperis..... Išsinuomavai tam kartui ir tiek:hi:
Aišku, kiekvienam kitaip, bet man taip regis:)


Taip, čia antras jo minusas, kuris man užkliuvo. Bet į tai užsimerkčiau pirkdamas.
Baigiu apie tą Burstnerį, dar nuskambės kaip reklama:) Nu bet labai jis man patinka :D tik kad namie niekas neleidžia pirkti :asaros:


Tai pirma nupirk, o po to parodyk... Reikalas bus jau įvykęs:velnias:
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pasiūlymai verti dėmesio :paslaptis:
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Nematau jokios rizikos, jei išvarys iš namų, viis tiek turėsi kur gyventi................  :)
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Visai užkabino mane tas T star'as. Kokį konkurencinį skelbimą radau Švedijoj. Kainelė gerokai skiriasi...