Home

Forumas

Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-30
Kabliai (farkopai)
Bandysiu per šią vasarą gamintis teardrop kemperį, bet kadangi mano mašinoje nėra kablio, tai ieškausi kokį imti. Vieną modelį lyg radau pagal tenkinamą kainą, bet yra dilema ar fiksuotą imti ar su nuimamu kabliu.

Fiksuotas kablys ar labai blogai jei aš išsuksiu tuos du varžtus ir man bus kaip nuimamas kai jo nereikės. Pardavėjai nerekomenduoja tipo taip daryt, imti jau paruoštą nuimamą variantą, bet kaina jau šokteli virš 400Lt vien už tai kad nuimamas.

Gal kas turi patirties tuo klausimu? 

Ačiū
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
O kam jį nuiminėti.... kuo jis trukdo. Net atvirksčiai, apsaugo nuo į mašinos uodegą sugalvojusio atsitrenkti. 
Turėjau tokį nuotikį. Manajam visiškai nieko, o atsitrenkęs tikrai neliko laimingas, ypač "atskyrus" mašinas :juokas:
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
patikslinsiu, kai yra kablys, uodegoje nesimato idauzimu, taciau auto gauna smugi tiesiai i rema, jei smugis mazas, ok, jei stipresnis ir kietesnis, tada lankstomas remas/lanzeronai kas yra zyyymiai liudniau negu siaip skardeles palyginti. Juolab po yvikio nei nukentejuysysis nei draudimas gali ir neuzfiksuoti sio lenkimo.

vaizdiai pasakius, kad damos suprastu, jei cia skaito :) kai gauni spyti i minksta uzpakali, atsiranda melyne, bet uzgyja, jei gausi tiesiai i stubura, gal ir melyniu dideliu nebus, bet...


Taip kad medails turi dvi puses :)
Žinutės: 10
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-06-30
Pas mane viena problema su kabliu, tai galiniai parkingo sensoriai. Jų yra trys gale ir vienas eina per vidurį, tai visad pypsės važiuojant atbulai. Nebent variantas atjungt visai tą vidurinį sensorių.
Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
kablys, kuri pasigaminom:

Žinutės: 365
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-03-26
Kaip prase Dainius.D ir kodel reikejo spec sprendimo, del daiktadezes apacioje:

Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Raimondas.B parašė:
patikslinsiu, kai yra kablys, uodegoje nesimato idauzimu, taciau auto gauna smugi tiesiai i rema, jei smugis mazas, ok, jei stipresnis ir kietesnis, tada lankstomas remas/lanzeronai kas yra zyyymiai liudniau negu siaip skardeles palyginti. Juolab po yvikio nei nukentejuysysis nei draudimas gali ir neuzfiksuoti sio lenkimo.

vaizdiai pasakius, kad damos suprastu, jei cia skaito :) kai gauni spyti i minksta uzpakali, atsiranda melyne, bet uzgyja, jei gausi tiesiai i stubura, gal ir melyniu dideliu nebus, bet...


Taip kad medails turi dvi puses :)
Dar pridėsiu ir aš- po gero spyrio į kablį, kaip ir minėta- linksta gal. lanžeronai, gal sparnai lenda po durim, bet remontas gana greitas ir vizualiai mažai matomas (turint stendą su galinga hidaulika).