Home

Forumas

Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Kas liecia saules sistemas, radau labai gera video, kuris paaiskina kiek ir ko reik, taipogi nurodo puslapi su skaiciuokle, apskaiciuoti kokiu ir kiek saules paneliu, bateriju reiktu
Video
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Justinas.P parašė:


Keletas variantu, uzkabinusiu aki: 


Karavanas 1


Karavanas 2


Karavanas 3


Senukas 1


Karavanas 4


Karavanas 5


Karavanas 6




na va ir vargo nebus
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Gal koks ekspertas pakomentuotu kuris vertas daugiau demesio, kodel, kokiu bedu ieskoti ir i ka atkreipti demesi ? 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Vienas patarimas-kuo galingesnis.
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Cia kiek ziurejau airijoje, kainos gana aukstos. lietuvoje galima uz 3000 - 5000 rassti irgi  neblogu, manau , reiktu pasiziureti pirma lietuvoje, bent transportavimas nekainuotu :) 
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Justinas.P parašė:
Cia kiek ziurejau airijoje, kainos gana aukstos. lietuvoje galima uz 3000 - 5000 rassti irgi  neblogu, manau , reiktu pasiziureti pirma lietuvoje, bent transportavimas nekainuotu :) 
Pardavinėsiu savo , nes nusipirkau kita , naujesni. Jei domina rašyk privačiai.
Fiat dukato 1991m 
2,5d
6 vietos
Nesupuvęs.

Žinutės: 2191
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Justinas.P parašė:

Cia kiek ziurejau airijoje, kainos gana aukstos. lietuvoje galima uz 3000 - 5000 rassti irgi  neblogu, manau , reiktu pasiziureti pirma lietuvoje, bent transportavimas nekainuotu :) 
Ne visai taip. Jei gero stovio - pigiau nebus. Prieš porą mėnesių pardaviau savo, nes nusipirkau naujasnį. Tai buvo 1991 Karmann, MB100 bazėje. Parduota tikrai už didesnę kaina, nei Tavo pateiktuose airiškuose pav.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Justinas.P parašė:
Gal koks ekspertas pakomentuotu kuris vertas daugiau demesio, kodel, kokiu bedu ieskoti ir i ka atkreipti demesi ? 
Na neesu aš ekspertas bet patarsiu tiek. Nuvažiuoji su kokiu kilimėliu. Pasitiesi, palendi po apačia ir pasižiūri dugną, kampus ar nesupuvę. Įeini į vidų ir uostai :taip: kuo kvepia. Jieškai pelėsio, žiūri lubas, ar nelidžia stogas ( rudos/juodos dėmės tai išduoda), spinteles irgi atsidarai. Technika pataisoma lengviau. bet su būda sudėtingiau. Aš nepažiūrėjau grindų rezultate turėjau reikalų kaip kiaulę pasipjovęs :) Pas mane leido virtuvės kriauklės nutekamasis vamzdis ir plastikinis vandens hidroforo išsiplėtimo bakelis, na ir vanduo po truputį darė savo darbą, ko pasekoje aš kokias dvi tris savaites dariau kitą t.y kūrybinį darbą :baisu::
Žinutės: 69
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-05-01
Eugenijus.S parašė:

Justinas.P parašė:

Gal koks ekspertas pakomentuotu kuris vertas daugiau demesio, kodel, kokiu bedu ieskoti ir i ka atkreipti demesi ? 
Na neesu aš ekspertas bet patarsiu tiek. Nuvažiuoji su kokiu kilimėliu. Pasitiesi, palendi po apačia ir pasižiūri dugną, kampus ar nesupuvę. Įeini į vidų ir uostai :taip: kuo kvepia. Jieškai pelėsio, žiūri lubas, ar nelidžia stogas ( rudos/juodos dėmės tai išduoda), spinteles irgi atsidarai. Technika pataisoma lengviau. bet su būda sudėtingiau. Aš nepažiūrėjau grindų rezultate turėjau reikalų kaip kiaulę pasipjovęs :) Pas mane leido virtuvės kriauklės nutekamasis vamzdis ir plastikinis vandens hidroforo išsiplėtimo bakelis, na ir vanduo po truputį darė savo darbą, ko pasekoje aš kokias dvi tris savaites dariau kitą t.y kūrybinį darbą :baisu::
Dekui uz patarima, tikrai naudinga informacija !