Home

Forumas

Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-23
Ilgas vs trumpas
Trūkumai / privalumai ilgų ir trupų
Sveiki, besidairant vis dažniau atrandu, akd ilgi (7m) kemperiai turi tinkamesnį išplanavimą, bet kyla dvejonių ar nebus su juo sudėtinga važinėti serpantinais ar susidurti su problemomis miestuose, kur keliai siauresni?

Gal galite pasidalinti įspūdžiais, nuraminti ar pagąsdinti su kokiais apribojimais susidurtume įsigiję ilgesnį kemperį?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Maniskis 6.5m .Judeti su juo nejauciu jokio diskonforto del gabaritu,nebent atbulomis reikes priprasti bet pades galinio vaizdo kamera.Vienas minusiukas kuris sauna i galva tai brangesnis keltas.
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Pernai važinėjant po pietų Prancūzijos vingiuotus kalnus (mano kemperio ilgis tik 5,6 m) nuo manęs niekaip nenorėjo atsilikti rumuniška fūra. Geras furistas pasitaikė
 Jei fūra pravažiuoja siauras kalnų keliukais, kamperiui, tai neturėtų kelti jokių problemų.... nebent pats vairuotojas "problematiškas":B
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Darius.C parašė:
Sveiki, besidairant vis dažniau atrandu, akd ilgi (7m) kemperiai turi tinkamesnį išplanavimą, bet kyla dvejonių ar nebus su juo sudėtinga važinėti serpantinais ar susidurti su problemomis miestuose, kur keliai siauresni?

Gal galite pasidalinti įspūdžiais, nuraminti ar pagąsdinti su kokiais apribojimais susidurtume įsigiję ilgesnį kemperį?
Janis teisus, mano senukas taip pat apie 7m +gale dėžė, tai kaip ir jokių bėdų dėl to , galas aukštai, parkuojantis užvažiuoju virš šaligatvio ar žolės ir užima tiek pat vietos kiek lengvoji, maži miestai ar  siauros gatvės neproblėma, bet mano kiek siauresnis nei nauji ar seni kitu modeliu, gal koki 10cm. jei nori galiu duoti pavažiuoti :) po Vilnių. Serpantinais kartais išvažiuoju į priešinga eismo juosta, jei kelias suformuotais netinkamai man, daugiau problemų dėl variklio, norėtųsi galingo , kokiu 120kw, nes dabartinis 55 tai važiuoja , bet ne taip smagiai :) 
Žinutės: 3
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-06-23
Robertas.M parašė:
Darius.C parašė:
Sveiki, besidairant vis dažniau atrandu, akd ilgi (7m) kemperiai turi tinkamesnį išplanavimą, bet kyla dvejonių ar nebus su juo sudėtinga važinėti serpantinais ar susidurti su problemomis miestuose, kur keliai siauresni?

Gal galite pasidalinti įspūdžiais, nuraminti ar pagąsdinti su kokiais apribojimais susidurtume įsigiję ilgesnį kemperį?
Janis teisus, mano senukas taip pat apie 7m +gale dėžė, tai kaip ir jokių bėdų dėl to , galas aukštai, parkuojantis užvažiuoju virš šaligatvio ar žolės ir užima tiek pat vietos kiek lengvoji, maži miestai ar  siauros gatvės neproblėma, bet mano kiek siauresnis nei nauji ar seni kitu modeliu, gal koki 10cm. jei nori galiu duoti pavažiuoti :) po Vilnių. Serpantinais kartais išvažiuoju į priešinga eismo juosta, jei kelias suformuotais netinkamai man, daugiau problemų dėl variklio, norėtųsi galingo , kokiu 120kw, nes dabartinis 55 tai važiuoja , bet ne taip smagiai :) 
Jei bus galimybė tikrai norėčiau bent šalia pasėdėti. Esame nusižiūrėję būetnt ilgesnių keletą variantų, o kadngi gyvai vairuoti būtent kemperio neteko (traktoriai su keliomis priekabomis yra bandyti, bet ne serpantinais :) ), tad ir kilo klausimas.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Anksčiau važinėjau trumpesniu, šiemet 6,9 m. Ir praėjusiais, ir šiais metais teko pravažiuoti tais pačiais Šveicarijos serpantinais, kur posūkyje vairo eigos nebeužtenka, tenka užsimesti. Jokio nepatogumo dėl ilgio nepatyriau. Ratų bazė, manau, ta pati, tai tik galas daugiau išsikiša. Kalnuose jokio nepatogumo, tik gyvenvietėse reikia saugotis manevruojant, ypač pravažiavus siaurą tarpą iškart neužsukti, nes galas  pakankamai užsineša.
Vienas kitas ilgio cm tikrai ne problema. Žymiai svarbiau variklio galia.
Žinutės: 157
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-05-31
maniškis 7,3m plius dviračiai :hmz: daugiausiai bėdų pasitaiko įvažiuojant, tarkim, į kempingą kuris randasi šalia pagrindinio kelio ir yra žemiau jo, tai kadangi "uodega" ilga už galinių ratų, esu nubrūžinęs gerokai savo galinę dalį rėmo :blogai: gelbsti šiek tiek pakeliama pakaba, bet ne visada... minusas dar į keltą įvažiuojant, jei krantinė kaip Rygoje, tai esu klientas :) bet, ten vargsta ir fūros... dar, neivažiuoju niekaip be "skausmo" į Obuolių salą... ten už tilto žiaurus pakilimas, mačiau nubrozdinta ne mano vieno :) va, kiek pastebėjimų. kalnuose ir miesteliuose tikri nėra bėdos, kaip sakė kolega prieš tai, jei fūros nardo, tai mums baika :) manau, jei važiuoklė ne Alko, o rėminė-linginė, tai ji gerokai aukščiau stovi ir maniškių problemų nebus.
Siuo metu vairuoju 7,30 ilgio kemperi. Ismaisiau visas Alpes, Norvegijas ir tt. Jokiu problemu. Sia vasara vaziavau su 8,6 m kemperiu. Jokiu problemu nei mieste nei kalnuose. Ka lemia ilgis, tai didesne kaina keltuose. Mane visur matavo Norvegijoje keltuose. Toliau svarbu galo issikisimas uz galines asies. Bet tai labiau iprocio dalykas, nes manevruojant reikia ziureti kad ko nenunestum, nes kuo ilgesnis, tuo daugiau uzsimeta galas. Senesniem kemperiams aktualu galines pakabos aukstis, nes jei paseda zemyn, reikia ziureti kad galinio bamperio nenunestum. Ilgiems kemperiams daznai dedama orine pakaba, kuri turi galimybe pasikelti aukstyn. 
Nuo ilgio zinoma kad priklauso isplanavimo patogumas. Patys ilgiausi kemperiai su isilgine dvigule lova( tokia kaip namie miegamajam), siek tiek trumpesni su dviem atskiromis lovomis isilgai gale, dar trumpesni su prancuziska lova su priejimu is galo, lova skersai. Ir patys trumpiausi su dvigule lova skersai. Cia visa kita isplanavimas gali buti vienodas, bet vien nuo galines lovos isdestymo skiriasi ilgis. Be to, siuo metu visi gamintojai stengiasi vairuotojo sedyne stumti kiek galima i prieki, tai padidinant vieta uz vairuotojo, t.y. valgomojo. Lyderiai Iveco bazes kemperiai.
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Darius.C parašė:
Robertas.M parašė:
Darius.C parašė:
Sveiki, besidairant vis dažniau atrandu, akd ilgi (7m) kemperiai turi tinkamesnį išplanavimą, bet kyla dvejonių ar nebus su juo sudėtinga važinėti serpantinais ar susidurti su problemomis miestuose, kur keliai siauresni?

Gal galite pasidalinti įspūdžiais, nuraminti ar pagąsdinti su kokiais apribojimais susidurtume įsigiję ilgesnį kemperį?
Janis teisus, mano senukas taip pat apie 7m +gale dėžė, tai kaip ir jokių bėdų dėl to , galas aukštai, parkuojantis užvažiuoju virš šaligatvio ar žolės ir užima tiek pat vietos kiek lengvoji, maži miestai ar  siauros gatvės neproblėma, bet mano kiek siauresnis nei nauji ar seni kitu modeliu, gal koki 10cm. jei nori galiu duoti pavažiuoti :) po Vilnių. Serpantinais kartais išvažiuoju į priešinga eismo juosta, jei kelias suformuotais netinkamai man, daugiau problemų dėl variklio, norėtųsi galingo , kokiu 120kw, nes dabartinis 55 tai važiuoja , bet ne taip smagiai :) 
Jei bus galimybė tikrai norėčiau bent šalia pasėdėti. Esame nusižiūrėję būetnt ilgesnių keletą variantų, o kadngi gyvai vairuoti būtent kemperio neteko (traktoriai su keliomis priekabomis yra bandyti, bet ne serpantinais :) ), tad ir kilo klausimas.
Tai prašom į privatą ir susitariam, bet Vilniuje serpantinų ir kalnų nėra , perspėju dėl viso pikto :D
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Robertai, yra. Šilo gatvės gale link Viršupio gatvės :)