Home

Forumas

Žinutės: 9
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-04-30
Užrakinta Ieškome caravano
Sveiki, gal kas galite parekomenduoti :)
Laba diena,

Ieškome pirkti prikabinamo namelio, todėl norėtumem pasiteirauti gal kas žinote kokias nors internetines sveitaines, aukcionus ir panašiai prancuzijoje, olandijoje, anglijoje ir panasiai..
Būtumem dėkingi.
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Sveiki, mes savo kamperiuką ieškojome per mobile.de ir ten radom ir parsivarėm iš Austrijos. Nors būkit atsargus. Buvom užsirovė ant aferistų. Ačiū Dievui ir bankui - apsaugojo mus :ok: pasiseke. Pinigų nepraradome. Laiku susivokėme. 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gal galima placiau apie ta afera. Labai idomu aciu
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Per mobile.de radom kemperį kuris mus sudomino tiek kaina tiek modeliu. Nusiunčiau žinute iš mobile.de mailu. Paprašiau, kad atsiųstų daugiau info ir nuotrauku. Paraše atsakymą bet paprašė rašyti alia ne į mobile.de sukurtą mailą o į jų asmeninį ir nurodė į kokį. Taip pradėjome po truputi bendrauti dėl to kemperio. Trumpam buvo dingę, pamanėm, kad gal jau pardavė bet vėl atsirado. Liktai sutarėme, kad norim jį rezervuoti. Kemperis ir jie patys tipo buvo Danijoje. Sakė, kad gyveno Vokietijoje bet nusipirko ferma Danijoje, persikraustė ir nusprende, kad jis jau nebereikalingas. Pasakiau, kad ok, perku lėktuvo bilietus ir skrendam pas juos. Tada jie pareiškė, kad važiuoja su reikalais į Berlina ir gali jį parvaryti į Berlina bet nori būti tikras del sandorio. Kad jis nueis į western union ir padarius pavedimą tipo į Berliną visai kemperio kainos sumai ir aš tipo turėčiau padaryti tą patį savo vyro vardų ir atsiųsti jam tos perlaidoskopiją. Jis sutiko apmokėti tų operacijų mokesčius. Kažkas man buvo pasirodė, kad viskas jau per gražiai, per daug gerai, kad butų tikra. Jie net tipo savo nuotraukas (pagyvenusiųjų  žmonių pora) atsiuntė. Paprašė, kad mes savaisias atsiųstame. Nu viskas buvo kaip iš pasakos ir man atrodė neįtikėtina, kad mums taip sekasi bet vyras mane įtikinėjo, kad viskas gerai, reikia imt, tipo galim netekti labai gero varianto. Įkalbėjo mane, kad mes viska atliksim, paslėps im tos per laidos kodus, nusiųsim ir viskas ok. Aš bandžiau su jais tartis, siunčiau savo bilietu rezervacijos, kaip įrodymą, kad mums viskas labai rimtai, kad bilietus perkam tik į vieną pusę ir, kad tikimės grįžti namo su kemperių. Jiems tas netiko. Kitą dieną, vyro įtikintą, nuėjau į banką ir bandžiau daryti tą perlaidą tipo savo vyrui į Berliną.  Jau beveik viską įforminau (man buvo keista, kad nereikalavo jokių asmens kodų) bet banko darbuotoją kažkam paskambino ir perdavė man ragelį pasikalbėt. Manęs paklausė kam aš atliekų tokią operaciją? Ar neketinu pirkti automobilio. Patvirtinau. Tada jie man pasakė, kad galiu tai daryti bet greičiausiai prarasiu tuos pinigus nes panašu , kad tai aferistai. Jie kažkokiu butų padirbinėja dokumentus, atstato reikiamus kodus ir pasisavina pinigus pagal tą perlaidų kopiją netgi jei atlieku tai savo pačios vyro vardu. Sustabdžiau operaciją. Nusiunčiau jiems laišką, kad tipo bankas atsisakė atlikti tą operaciją, įtarė aferą ir po laiško jie dingo. Dingo ir mašiną iš tinklapio. Mes tą mašiną vėliau matėm ir kituose tinklapiuose. Žodžiu, jeigu prašo kažką atlikti per western union geriau nieko nedaryti. Oh... Prirašiau 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Aciu. Na as irgi pirkau per mobile.de bet nesiunciau Vokiecui nei euro.Susiskambinau ir buvo tik zodinis susitarimas. Nuvikau tik po dvieju savaiciu pas ji. Buvo labai keista ir malonu kad lauke taip ilgai be avanso. Paprastai jei mobile.de atsiranda konkurencingas kemperis jis parsiduoda per valandas ar dvi dienas.
Žinutės: 2821
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Man italai panašiai pudrino smegenas, tipo vyras vokietis bet mirė,  dokumentai Vokietijoje , bet tu man sumokėk , aš tau po to viska sutvarkysiu ir t.t. pasikalbėjau su mašinų varovais tie pasijuokė , sako klasikinė schema, taikoma tik naujokams ir vienkartiniam pirkėjui, padėkojau už sutaupytus pinigus . Jei kemperis geras jis dingsta per diena dvi, jei geras ir pigus o dar kontaktas kur nors pietų Italijoje - tai naivuoliu paieška .
Žinutės: 302
Nuotraukos: 262
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-08-12
Dar problema, kad Vokiečiai patys Lietuvių bijo. Buvom vieną irgi fainą rade, parašem, ilgai nieko neatrašinėjo. Tai paprašiau, kad draugė (gyvena Vokietijoje gerai kalba vokiškai) paskambintu, pasakitu, kad labai domimes. Buvo tas pats Carthago c-line T-plius 4.7 H butent toks kokio norėjom. Tai kai ji paskambino pasake, kad jie patvirtino, kad laiška gavo bet su Lietuviai nelabai nori asmeniškai bendrauti, tipo nepasitiki. Tai bendravom per tą mano draugę bet kol mes galvojom, kol derinom lizingus ir jau paskambinom patvirtinti rezervaciją jau buvo parduotas :(. Net negalėjau patikėt, kad už tokius pinigus gali but taip greit parduotas. Buvau labai nusivylusi, kad nepavyko nes tikrai buvo išsvajotas. Vyras ramono, kad reiškia - ne lemta butent tą turėti. Taigi, super po kiek laiko radom tokį patį tik Austrijoje ir viskas buvo chiki nors važiavom ir irgi bijojom ar neužsirausim ant ko...Pirkom iš jų: http://www.hlindner.at tikrai rekomenduoju, labai faina komanda ir daug visokių turėjo. Bendravom su savininko dukra Dagmar Lindner :)
Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.