Home

Forumas

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Giedrius.B parašė:
Renius.L parašė:

Pas mane variklis  130Multijet. Su čipu pravažiavau 80000 km. Čipas vokiškas Šitam paveiksliuke -vidurinis. Kemperis bėga ženkliai žvaliau, sąnaudos šiek tiek mažesnės negu be čipo, variklio darbas švelnesnis. Kaip tai atsilieps variklio ilgaamžiškumui dabar kol kas pasakyti negaliu. Apie vokiškus čipus galima pažiūrėti: www.racechip.de
Reniau, kokie įspūdžiai apie chiptuningą dabar – dar po metų?
Ar daiktas vertas pinigų?
Ką aš žinau, Giedriau, ką anksčiau parašiau- patvirtinu, daugiau nei techniniais nei filosofiniais aspektais nesigilinau
Žinutės: 360
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-07-05
Ačiū :)
Žinutės: 2828
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Paturbinau iki 112kw , traukia tikrai smagiau, bet ir kuro daugiau kas naturalu .  Buvo 94kw. 
Žinutės: 1605
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Tų kw padidėjimą visi iš "akies" nustato ar visi ant dyno stendo sukat?

As tai pasitikejau ka sako firma. Tiek buvo uzrasyta. Del kuro sanaudu nenoreciau sutikti Robertai. Logiskai galvojant, jei varikliui lengviau vezti toki svori sucipavus- kuro sanaudos gali mazeti. Zinoma jei variklis ir taip galingas, sucipavimas turetu padidinti sanaudas. Kita vertus, daugelis gamintoju prideda papildomu turbinu, tada gauna papildomu kilovatu, o kuro sanaudos kazin ka nesikeicia. Sprendziu pagal savo lengvasias masinas. Dar del kemperio: pas mane labai jauciasi kad variklis dirba mazesniais sukiais. Tai jei kankinasi maziau, gal ir kuro bus maziau. Na ryt vaziuoju i Kauna, paziuresiu.
Vakar buvau Iveco centre. Tai sake kad viskas gerai su tais cipavimais. Tik visada servise reikia pasakyti, kad nesupustu atgal gamykliniu parametru. Jie sake, kad tai pasiteisina kemperiams todel, kad is esmes tiek Fiat tiek Iveco kemperiai vaziuoja maximaliai pakrauti. Todel ta galia yra gerai. Nes pvz busai iki 3,5 tonos turi tuos pacius variklius, kai sunkesni kemperiai irgi turi tuos pacius. Todel anot ju, ta papildoma galia leidzia varikliui dirbti lengviau. Del kuro: maniskis tikrai ima maziau, gal ne litra kaip sake, bet koki puse litro tai tikrai.
Žinutės: 457
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-07-01
Svarbu vaziuoja smagiau,tas litras ar puse tik psichologinis dalykas.
Beje mano kolega rado Vilniuje ciuotojus, kurie zdejo labai panasius skaicius ti uz tris kartus mazesne kaina. Sake pirmadieni bandys pasidaryti. Jei kam bus aktualu, atsiliepimai jo veliau.
Žinutės: 306
Nuotraukos: 275
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2012-10-03
Po cipavimo pravaziavau 1600km del kuro dar neisiaiskinau bet del givumo tai traukia zymiai geriau smagiai galima lenkti is tikruju visai kitas reikalas.