Home

Forumas

J.J
Galinio vaizdo kamera (beviele)
kaina 40 e..( TIEK PAZYSTAMAS PASAKE )
Žinutės: 16
Nuotraukos: 60
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2017-02-17
Sveiki, is kokio miesto esate, beviele kameros stovis butu idomu suzinoti bei kas ieina i komplekta
J.J
laba... o ka matot nuotraukoj tas ir ieina... monitorius , pati kameryte  ir laidas i elektra....  I monitoriu galima dvi kameras pajungti... Paduodat  maitinima i kameryte  ijungiat  monitoriu ir  matot vaizda ..... as is Kauno.
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Viskas OK, tik žiurint i foto nematyt kad butu BEVIELĖ :) , nematau WiFi imtuvo bei siustuvo

J.J
:) o jau zmogum patiketi negalit ?:)  baltas laidziukas is kamerytes iseina tai ir yra antenele. o imtuvas monitoriuje imontuotas . pats esu isbandes...vaizdas nestebuklas bet patogus pajungimas . o ir galimybe kita kameryte laidu prijungti prie monitoriaus
Žinutės: 2193
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Viktoras.J parašė:
:) o jau zmogum patiketi negalit ?:)  baltas laidziukas is kamerytes iseina tai ir yra antenele. o imtuvas monitoriuje imontuotas . pats esu isbandes...vaizdas nestebuklas bet patogus pajungimas . o ir galimybe kita kameryte laidu prijungti prie monitoriaus
Teisingas komentaras: "...vaizdas nestebuklas bet patogus pajungimas":D
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Viktoras.J parašė:
:) o jau zmogum patiketi negalit ?:)  baltas laidziukas is kamerytes iseina tai ir yra antenele. o imtuvas monitoriuje imontuotas . pats esu isbandes...vaizdas nestebuklas bet patogus pajungimas . o ir galimybe kita kameryte laidu prijungti prie monitoriaus
Supratau :) :)