Home

Forumas

Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Sveiki.Nusikamavo senasis vandens siurbliukas.Nusprendziau pasikeis ir buvau nustebes ju kainomis.Tad kreipiausi i kiniecius ir ten radau toki modeli SEAFLO 42  SUMOKEJAU 69e Noreciau parekomenduot nes dirba tyliai ir galingai + galia reguliuojasi.Labai gera alternatyva.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pirmas ispudis pasitikejimo nesukele. Bet  kuo toliau ziuriu tuo rimciau atrodo. Juolab ir kaina ne kazka nuo  vargano fiamma atsilieka. Reik tiketis leisti neprades ir tarnaus ne 2 dienas:)

Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Turiu panašų,viskas būtų gerai jeigu būtų mažesnė srovė,kol akumas  įkrautas viskas gerai,bet kai pasėda tai tada ir prasideda bėdos-pridega kontaktai.aš susitvarkiau savo seną ir rami galva.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Ne ne gyvai labai rimtas produktas ir sveria daugiau nei fiama pompa buvusi.Isbandziau labai patenkintas galia ir jos galymybe reguliuoti.Ir tylumu jos.2 metai garantijos siam gaminui bet kaip ja paimt:D 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Gediminas.B parašė:
Turiu panašų,viskas būtų gerai jeigu būtų mažesnė srovė,kol akumas  įkrautas viskas gerai,bet kai pasėda tai tada ir prasideda bėdos-pridega kontaktai.aš susitvarkiau savo seną ir rami galva.
Jusu nurodytas irgi mazina savo galia varsteliu.Galima padaryt kad vos pumpuotu.
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
Patikėk bandžiau,bet šiemet kelionėj porą kartų teko ardyti ir valyti kontaktus :(
Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Janis.C parašė:
Sveiki.Nusikamavo senasis vandens siurbliukas.Nusprendziau pasikeis ir buvau nustebes ju kainomis.Tad kreipiausi i kiniecius ir ten radau toki modeli SEAFLO 42  SUMOKEJAU 69e Noreciau parekomenduot nes dirba tyliai ir galingai + galia reguliuojasi.Labai gera alternatyva.
O kam taip sudėtingai.... 
Visą kemperiavimo laiką naudoju paprastą vandens siurbliuką, kaina, regis, apie 15 €. Ir vežiojuosi vieną atsarginę. Sename kemperyje per 11 metų nei karto nesugedo. Naujame buvo pradėjusi streikuoti (panašu seno savininko irgi nebuvo keista nei karto), pasikeičiau, nusipirkau kitą atsarginę ir vėl viskas kaip ir gerai. Vandenį paduoda puikiai ir duše, ir kriauklėse ... Kai dirba, garsas, aišku, truputį yra, bet tai neleidžia pamiršti neužsuktų kranų :D
Gal aš kažko nesuprantu ???? Kuo ta brangi geresnė?

Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Arvydas.I parašė:
Janis.C parašė:
Sveiki.Nusikamavo senasis vandens siurbliukas.Nusprendziau pasikeis ir buvau nustebes ju kainomis.Tad kreipiausi i kiniecius ir ten radau toki modeli SEAFLO 42  SUMOKEJAU 69e Noreciau parekomenduot nes dirba tyliai ir galingai + galia reguliuojasi.Labai gera alternatyva.
O kam taip sudėtingai.... 
Visą kemperiavimo laiką naudoju paprastą vandens siurbliuką, kaina, regis, apie 15 €. Ir vežiojuosi vieną atsarginę. Sename kemperyje per 11 metų nei karto nesugedo. Naujame buvo pradėjusi streikuoti (panašu seno savininko irgi nebuvo keista nei karto), pasikeičiau, nusipirkau kitą atsarginę ir vėl viskas kaip ir gerai. Vandenį paduoda puikiai ir duše, ir kriauklėse ... Kai dirba, garsas, aišku, truputį yra, bet tai neleidžia pamiršti neužsuktų kranų :D
Gal aš kažko nesuprantu ???? Kuo ta brangi geresnė?


Tai du skirtingi vandens sistemų variantai- su spaudimu ir be.
Žinutės: 1598
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Gediminas.B parašė:

Turiu panašų,viskas būtų gerai jeigu būtų mažesnė srovė,kol akumas  įkrautas viskas gerai,bet kai pasėda tai tada ir prasideda bėdos-pridega kontaktai.aš susitvarkiau savo seną ir rami galva.
Galbūt ne srovės dydyje esmė? Vienas iš geresnių siurblių ima iki 10A, o čia tik 6A. Beje šioj instrukcijoj gamintojas rekomenduoja įdomų antifryzą žiemai.

Žinutės: 2189
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Renius.L parašė:
Arvydas.I parašė:
Janis.C parašė:
Sveiki.Nusikamavo senasis vandens siurbliukas.Nusprendziau pasikeis ir buvau nustebes ju kainomis.Tad kreipiausi i kiniecius ir ten radau toki modeli SEAFLO 42  SUMOKEJAU 69e Noreciau parekomenduot nes dirba tyliai ir galingai + galia reguliuojasi.Labai gera alternatyva.
O kam taip sudėtingai.... 
Visą kemperiavimo laiką naudoju paprastą vandens siurbliuką, kaina, regis, apie 15 €. Ir vežiojuosi vieną atsarginę. Sename kemperyje per 11 metų nei karto nesugedo. Naujame buvo pradėjusi streikuoti (panašu seno savininko irgi nebuvo keista nei karto), pasikeičiau, nusipirkau kitą atsarginę ir vėl viskas kaip ir gerai. Vandenį paduoda puikiai ir duše, ir kriauklėse ... Kai dirba, garsas, aišku, truputį yra, bet tai neleidžia pamiršti neužsuktų kranų :D
Gal aš kažko nesuprantu ???? Kuo ta brangi geresnė?


Tai du skirtingi vandens sistemų variantai- su spaudimu ir be.
Reniau, tiek dar suprantu :D,
todėl ir rašiau "O kam taip sudėtingai.... "
Norėjau tiesiog paklausti, kuo geriau, ta sistema su spaudimu?


Tema užrakinta - atsakinėti joje nebegalima.