Home

Forumas

Dregme kemperyje
Kam aktualu siuo metu maciau vykdoma akcija Kelioniu Vyne dregmei kemperyje patikrinimui: Asocijacijos ir kemperių klubo narių kemperiams, bei nameliams atliekame drėgmės testus su 90 procentų nuolaida (tik 20 lt.+PVM).Registruotis tel. 8 45 58 30 65
 Kiek kalbejau su Algimantu patikrinimas trunka apie valanda, ir apima visa kemperi nuo dugno ligi stogo. Garantiniams kemperiams tai daroma kasmet, o senesniems kemperiukams manau aktualu butu.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
     Kas link drėgmės kemperyje tai aš septyni metai praktikuoju drėgmės sugėrėją žiemai. Pavasari būna nepilnas puslitris vandens. Nors šį rudeni jau geras menuo kaip įdėtas dar vandens neprisirinko. Taip pat nesijaučia negyvenamos patalpos kvapas. Jeigu jaučiama drėgmė galima dėti du. Gal būt čia senos tiesos?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Apie kokį sugėrėją kalbate Rimatai? Elektrinį?
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Elektrinis visai žiemai nešildomoj patalpoj netinka. Čia paprastas su apie 0.5 kg. maišeliu su grūdeliais ir plasmasiniu dėklu jam. Aš norėjau įdėti jo nuotrauka, bet kaip naujokas nesugebėjau. Jie parsiduoda "Senukuose", "Ermitaže" ir kaina kažkur apie 30lt. Dar ant dėžutės rašo: užkerta kelią grybams, pelėsiui; naikina pelėsio kvapą; saugo nuo tapetų atsiklijavimo. Na gal jau jie čia perdaug. Pirmą kart aš pirkau "Algretoje" prieš 7 metus.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Puikus patarimas!  Tik kaip ten prie minusinės temperatūros ta drėgmė renkasi ir vanduo neužšala?
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Va va, ir man toks klausimelis iskart kilo

Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Šiaip tai žiemą aš netikrinau, matomai užšąla, gal būt per atodriekius atšyla kažkiek, bet pavasarį vandens būna. Kemperis atrodo niekur neleidžia.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Ačiū, Rimantai, už idėją. Įdėjau į kemperį sausintuvą, blogiau tikrai nebus.
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Kai man pirmą kartą pasiūlė tai atrodė kažkiek nerimta. Bet kai vėliau pradėjau analizuoti, tai kaip ir pasiteisinimą radau. Visi žinome , kai žiemą, ar pavasarį su automobiliu iš šaltesnės patalpos išvažiavę į šiltesnį orą tuoj aprasoja visi langai. Tai tokių ciklų tas nabagas per žiemą turi pakankamai, o ventiliacijos jokios.