Home

Forumas

Žinutės: 2193
Nuotraukos: 500
Koordinatės: 19
Prisijungė: 2012-09-21
Nieko nuostabaus... Dažnai "lietuviškas verslininkas-kombinatorius" linkęs už darbą paimti dvigubai - iš kliento ir dar kartą iš gamyklos. 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Tomas teisus. Prieš keletą metų rašėme raštą Konkurencijos tarnybai dėl dilerių reikalavimo garantinius auto remontuoti tik pas Juos. Po rašto Konkurencijos tarnyba  inicijavo patikrinimą po kurio sekė raštiškas išaiškinimas ,rimtas perspėjimas dileriams dėl konkurencijos ribojimo.
Paprašykite, kaip Tomas siūlė , dilerio, kad raštiškai atsisakytu nuo garantinių įsipareigojimų, jei pas juos neaptarnausite auto.... Raštiško atsisakymo negausite.
Garanatijos galite netekti tik tuo atveju, jei automobilis bus aptarnaujamas ne pagal gamintojo nustatytą tvarką ar technologiją, taigi šiek tiek rizikos yra, nes ne kiekvienas servisas žino tą tvarką ir technologiją. Šia galima pasimauti. Kita vertus liūto dalį darbų (alyvos keitimas, aptarnavimai, važiuoklės dalių ar padangų keitimas ir p.n.) gali atlikti bet kuris rimtesnis servisiukas.
Žinutės: 1605
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Taip, viskas gražu, bet yra 1 plonybė- pagal gamintojo reikalavimus- aptarnavimą atliekantis dileris, servisas ar šiaip Petras turi būti praėjęs tam tikrus mokymus ir turi turėti tai patvirtinantį sertifikatą. Bet, mano praktikoje- dileris to sertifikato neprašė ir garantiškai remontavo kliento auto, kurio aptarnavimai buvo daryti kitame servise (tikėtina fiktyviai).
Bet kas liečia neoriginalias dalis- čia viskas paprasčiau- galima montuoti į garantinį auto bet kokio gamintojo dalis (pačio serviso pasiūlytas ar kliento atsivežtas), svarbu, kad jos būtų skirtos būtent tam modeliui.
 

As esu susidures, nesu toks gudrus kaip Jus, nenoriu lakstyt po teismus ir teises. Dabar ziuriu auto teciui, radom Kia dauzta. Servisas sutaises. Garantija Antot dilerio gamykline nebegalioja. Negi begsi prasyt sertifikatu ar dar kazko. Kai moki pinigus turi buti viskas pateikta ir sutvarkyta be problemu. Pas mus tik pinigus paima ir po to zinokis. Siuo atveju gal ir turi tas servisas tuos sertifikatus. Lek aiskinkis. Laikas pinigai. Nedadirbtas sitas reikalas pas mus. Mano galva turetu buti taip, jei gali servisas aptarnauti, turetu buti ju sarasas kartu su dileriais ir viesai prieinamas. Ar taip yra?
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Nėra tokio sąrašo. Mes visuomet klientui patariame įspėti dilerį, kad aptarnavimą ar remontą planuoja daryti pas mus, jei dileris prieštarauja, tai patys kartais paskambiname ir paklausiame kokiu pagrindu prieštarauja. To skambučio pakanka. Na, bet stengiamės gyventi draugiškai ir šį reikalą dažniausiai spręsti paliekame pačiam klientui.
Supratau, turesiu omeny. Aciu.
Žinutės: 48
Nuotraukos: 581
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-13
Tomas.J parašė:
Turbūt berai, kad nepasirinkot Rimor (su kauniečiais turbūt bendravot?). Aš iš jų jau keliskart niekaip dalių bent kainos negaliu išgauti. Viską tenka iš lenkų pirkti. Jei tektų su jais reikalų turėti dėl kokių garantijų, tai :baisu:
O šiaip patarčiau lenkų dilerių neapeiti, manau ir pigiau, ir sukalbamesni turėtų būti.


Su rimor bendravau Vilnieciais, apie juos tai gerai galiu atisliepti, suteike visa informacija labai smulkiai, maloniai pakonsultavo, aprode.  Ta pati galiu pasakyt ir apie PLA, labai maloniai viska konsultavo, tikrai laiko negailejo ko nepasakysiu apie kelioniu vyna :) 
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Marijus.K parašė:
As esu susidures, nesu toks gudrus kaip Jus, nenoriu lakstyt po teismus ir teises. Dabar ziuriu auto teciui, radom Kia dauzta. Servisas sutaises. Garantija Antot dilerio gamykline nebegalioja. Negi begsi prasyt sertifikatu ar dar kazko. Kai moki pinigus turi buti viskas pateikta ir sutvarkyta be problemu. Pas mus tik pinigus paima ir po to zinokis. Siuo atveju gal ir turi tas servisas tuos sertifikatus. Lek aiskinkis. Laikas pinigai. Nedadirbtas sitas reikalas pas mus. Mano galva turetu buti taip, jei gali servisas aptarnauti, turetu buti ju sarasas kartu su dileriais ir viesai prieinamas. Ar taip yra?
Jei masina pagal metus ar rida, kuria suteikia gamintojas telpa i remus , ji garantine. nesvarbu dauzta buvo ar ne, ar kazkur tvarkyta. Jei nera garantijos, nors turejo buti, tai pasitikrink ar prisiregistruosi ir ar nebuvo draudimo nurasyta. Tada tik po ekspertizes (GAL) prisiregistruosi.
Tie dyleriai, gal ne visi bet kiek susiduriau didzioji dalis gryba pjauna. 
 Buna kad sedi toks dyleris, kad pagal kebulo numeri masinos net nemato, kad tokia yra, kitas priejes pasako, paspausk sita "varnele" matysi visa europa :)
Tadas.Z parašė:
Marijus.K parašė:
As esu susidures, nesu toks gudrus kaip Jus, nenoriu lakstyt po teismus ir teises. Dabar ziuriu auto teciui, radom Kia dauzta. Servisas sutaises. Garantija Antot dilerio gamykline nebegalioja. Negi begsi prasyt sertifikatu ar dar kazko. Kai moki pinigus turi buti viskas pateikta ir sutvarkyta be problemu. Pas mus tik pinigus paima ir po to zinokis. Siuo atveju gal ir turi tas servisas tuos sertifikatus. Lek aiskinkis. Laikas pinigai. Nedadirbtas sitas reikalas pas mus. Mano galva turetu buti taip, jei gali servisas aptarnauti, turetu buti ju sarasas kartu su dileriais ir viesai prieinamas. Ar taip yra?
Jei masina pagal metus ar rida, kuria suteikia gamintojas telpa i remus , ji garantine. nesvarbu dauzta buvo ar ne, ar kazkur tvarkyta. Jei nera garantijos, nors turejo buti, tai pasitikrink ar prisiregistruosi ir ar nebuvo draudimo nurasyta. Tada tik po ekspertizes (GAL) prisiregistruosi.
Tie dyleriai, gal ne visi bet kiek susiduriau didzioji dalis gryba pjauna. 
 Buna kad sedi toks dyleris, kad pagal kebulo numeri masinos net nemato, kad tokia yra, kitas priejes pasako, paspausk sita 'varnele' matysi visa europa :)
Tadai kazkaip stipriai abejoju kad taip bet kur garazelyje sutvarkius duos garantija gamintojo pavyzdziui kebului. Trauksta logikos. Vistiek servisas kazkaip turetu buti sertifikuotas ar dar kazkas. Aprasytos proceduros ar kazkas panasaus.
Žinutės: 284
Nuotraukos: 2
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-02-06
Tomas.J parašė:
Turbūt berai, kad nepasirinkot Rimor (su kauniečiais turbūt bendravot?). Aš iš jų jau keliskart niekaip dalių bent kainos negaliu išgauti. Viską tenka iš lenkų pirkti. Jei tektų su jais reikalų turėti dėl kokių garantijų, tai :baisu:
O šiaip patarčiau lenkų dilerių neapeiti, manau ir pigiau, ir sukalbamesni turėtų būti.


Rimor atstovai yra tik Vilniuje(Puikus kemperiai ). Ir su garantijomis yra viskas gerai, tik neturi jie patalpu servizui. O ir garantines datales keičia be problemų ( buvo mažas apdailos plastmasės įtrukimas ). O dėl auto garantinių aptarnavimų tai žiūrint su kokiais dileriais . Reikėjo tvarkyti Fiat ducato pas atstovus, tai buvo ką parodai ir įtikini, kad detalė bloga ir ja reikia keisti , būdavo siaubas. O pas Ford Transitus atstovus  , tai patys skambindavo ir teiravosi ar viskas gerai.