Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Dovanėlės kemperiui
Kalėdoms kemperiukui padovanojau keletą dovanėlių :)

Pirma dovanėlė - ventiliatorius į liuką:

 

Ventiliatorių galima greit nuimti ir naudoti, kaip stalinį.Padėka Vilnaus Arūštai. Labai nebloga kompanija. Galima užsakyti prekes iš kelių katalogų . Moveros taip pat.

Antra dovanėlė - medžiaginės kišenės spintos durelių vidinėje pusėje:

 Labai patogų susidėt smulkmenas. Įsigijau Jysk parduotuvėje.

Trečia dovanėlė- klijuojama LED apšvietimo juosta po markize:  

 Po markize šviesu, kaip dieną. Ačiū Senukams :)

Kol kas tiek.

Velykoms planuoju dovanoti aliuminines rifliuotos plokštes ant stogo su kilpomis kroviniams tvirtinti ir 120W saulės bateriją su 10A kontroleriu  (jau įsigijau Kauno bendrovėje ITP.

Jei kemperiukas bus paklusnus ir gerai elgsis, tolimesnėje ateityje pagalvosime apie orinę pakabą.

 

 

 
Žinutės: 585
Nuotraukos: 1217
Koordinatės: 4
Prisijungė: 2012-09-21
Pavydžiu kemperiui:D
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
garažo tokio rimto neturiu, tai laukiu pavasario , tada imsiuos ka nors gerinti, ta juostele po markizem planuoju prikabinti visai geras sprendimas, o kiek kainuoja tas propeleris arustoje?
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Tą ventiliatorių ir aš pirkau, kiek bandžiau jis kažin kokio efekto neduoda, na buvau palikęs tik porai valandų labai karštą dieną :)

O dėl garažo tai čia dabar juodo pavydo sukėlė :D o tai mano visi darbai sustojo atšalus, reikia kankintis dabar namuose su visokiom mintim :D
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Oho :geras: Tiksliai, ar šeimai dovanų liko? :D Super atnaujinimai ;-)
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
 

:) šeima pavydi....gerai, kad baltu pavydu. Dovanėlių užteko visiems. Na o kemperiukui išties labiausiai pasisekė.......mano dovanų sąskaita..... :D

Ventiliatorius kainavo apie 250 pinigų.. Dabar gerai nepamenu. Galesiu įmest nuorodą.. Sėdint prie stalo oro srautas labai gerai jaučiasi. Kažin kaip bus prie 35 laipsniu pagal C?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
priekaboje turėjau panašu ventiliatorių, na gal kiek "krutesni' bet ne esme, tai buvo efektas ir per karsti,aiško ne kondišenas, bet juda oras ir geriau viduje.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Žinutės: 688
Nuotraukos: 100
Koordinatės: 16
Prisijungė: 2012-09-21
Dainius.D parašė:
http://www.movera.lt/ventiliatorius-turbo-kit
Aš jį asmeniškai pirkau su tikslu truputį patobulinti, kaip šitame video, tik galvojau vandens butelį dėti į kemperio šaldytuvo kamerą tada vanduo būtų dar šaltesnis:


Vasara atlikau kelis eksperimentus, bet labai jau daug tu šlangučių gaunasi ir pan, reikės mastyti per naujo :D Pats ventiliatorius labai geras tuom kad sukuria tikrai gera oro srauta ir yra labai taupus elektrai. Jei neklystu ten berods ~4 watus valgo tik.

Vat jeigu dar sugalvoti kaip su mažai energijos tais vamzdeliais freoną varinėti tai jau būtų beveik rimtas oro kondicionierius :B
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Aurimai, ar verta tiek prisidaryti galvos skausmo, poto vaziuojant nespeji aptarnauti tu sistemu kurias prisidarai, aš jauciuosi kaip ir perlipes per tai ir dabar stengiusi daryti kuo maziau aptarnaujamus sprendimus, arba gerai pagalvoju ar man is viso to reikia.
kalbejau su fiat servisistais justiniskiu ar tai ozo gatveje, prie spaudos rumu, tie uzsimine, kad kaska panasaus i kondisena gali ikisti i sena fiata, bet vaziuojant ir taip langus praveria zmones nezusta nuo karscio, bet va sustojus tai problema.....
o tas vandeninis ausintuvas apie kuri rasinejo kaip ir brangokas ir pagal savo kaina nelabai pajegus dirbti kai jo labiausiai reikia, geriausias budas tai pripratai prie krascio ir dziaugiesi tuom :)