Home

Forumas

Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Pneumatinė pakaba
Sveiki, planuoju sumontuoti savo senukui pneumatinę galinę pakabą. Gal žinot kas parduoda ir montuoja?
Žinutės: 341
Nuotraukos: 503
Koordinatės: 13
Prisijungė: 2012-10-03
Dainiau,
Mano senukas FIAT turi pniaumatine pakabą.Jei yra noras, gali atvažiuoti ir apžiūrėti.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Pasidomejau. Pigiausiai montuoja Daniliskiu autoservisas. Apie 1800lt. Tik dabar galvoju ar tikslinga tai daryt. Ar verta? Ar tai investicija, ar litu ismetimas....? Ar nebus taip, kaip su tuo Golfuku........ jei nori padvigubint seno Golfuko verte uzpilk pilna baka kuro.......... :)
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pratesiant diskusija is Klases puslapio:)

Kaune yra pazhertas Concord-as, kaip tik ant J5 bazes, tiesa senesnis, iki 90m modelis, bet vaziuokle ta pati. Taigi, ten Concord-as yra sumontaves stipriai pastiprintas linges (6-iu lapu vietoj 4-iu OE) ir papildoma sistemele su 2 nedidelem spyruoklem kiekvienam ratui. Mano galva is paziuros labai neprastas sprendimas- pakaba gerokai standesne, bet ne kieta- kaip su oro pagalvem.

Rudeni, kai jis tik buvo atvarytas ardymui, uz lingiu kompl. norejo 200Lt ir uz spyruokliu visa sistema 200Lt. Taigi 400Lt, vietoj 1800Lt. Siulyciu pasidometi:

837 361604,  "Maksivis", berods Betygalos g. 2.

 
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Aciu Tomai, butinai pasidomesiu. Tik manau, kad standesnes linges turetu kietinti pakaba. Oro pagalves ant liaunesniu lingiu manau turi but  minksciau? Tik va tas santykis 1800/400 visai neblogas
:geras:
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Del kietumo/minkstumo mano patirtis tokia:

Tik isigijes kemperi pabandziau vazineti pagalves priputes- kieta ir viskas barska. Po to gal metus vazinejau su tusciom oro pagalvem. Siubuodavau ir supdavausi ant kiekvieno posukio kaip lapas. Bet vaziuojant lygiu keliu minksta ir patogu. Po metu isidejau i linges po 1 papildoma lapa- praktiskai niekas nepasikeite, gal labai labai nezymiai galas pasidare stabilesnis, bet praktiskai nepastebimai. Dabar puciu pagalves iki 3 bar- stabiliau ir stipriai kieciau, viskas (ir dantys tame tarpe) barska:) Siaip keli mikrushkininkai apie 2006m buvo susideje pagalves- irgi keike kietuma kol jos susprogo :taip:

Jei kas Kaledu proga padovanotu tas papildomas spyruokles ir pora lingiu lapu- pagalvociau apie metima lauk oro pagalviu :taip:

Verta pamineti, kad mano Fiat-as pacios trumpiausios bazes- berods 2930mm, tai galinis tiltas beveik per viduri masinos stovi  :D
Žinutės: 308
Nuotraukos: 151
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2013-06-30
Radau tokį skelbimą:  http://www.skelbiu.lt/skelbimai/kita-pneumatine-pakaba-pneumatine-sistema-efektyviai-apsaugo-18725521.html
Gal ką nors dar tebedomina pneumatika.
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Kaina gera. Tik Tomas prigasdino, kad plombos gali išlakstyti  nelygiu keliu važiuojant :)
Jeigu ka sudesiu Dainiau :D, kai pabandysit, parasykit, as irgi vienu momentu galvojau montuot, sake stabilesnis kemperis. Bet susilaikiau, nes ir taip pas mane visko primontuota:)
Žinutės: 146
Nuotraukos: 702
Koordinatės: 1
Prisijungė: 2014-02-11
Pas mane Dainiau yra pripuciamos pagalves. Jei idomu, gali prilekti iki manes ir pasiziureti, net pravaziuoti butu galima ir pasibandyti. Siaip nepasakyciau, kad kieta, as jas labiau naudoju aukscio reguliavimui.