Home

Forumas

Žinutės: 4
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-05-03
Kazio ir Janinos išrastas kemperio uždangalas
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Kaip tik ir as toki pasidares is reklaminio tento :) . tai tada isradejas as :D
 O itempimo gumu ira pirkti matuojamu metrais ir kokio nori storio ir tamprumo . pvz 0.8cm storio gumos metras kainuoja apie 40 centu 
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Panaudojas ir as esu panasia sistema vienus metus.Bet kai pamatai pritrintus sonus pasidaro liudna.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
Minti tokia turejau, kad taip gali nutikti, bandysim smarkiau itempt ir kur lieciasi padet kokio skuduro.  tik dar manau , kad gali prigaudyt kondensato, o tentas tai dregmes nepraleidzia. 
Janis.C parašė:
Panaudojas ir as esu panasia sistema vienus metus.Bet kai pamatai pritrintus sonus pasidaro liudna.
Labas.O kuriose vietose pratrina? Ar viršuje ties tento kraštais,ar kur nors ant stogo, ar ties įtempimo gumomis?Ačiū.
Žinutės: 358
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-03-22
manau ten kur lieciasi ir juda, plevesuoja nuo vejo . As panasiai irgi padares , bet gerai itempiau, kad vejas nepajudintu, ziuresim kas bus :)
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Aš irgi dengiu eilę metų, tačiau kaip betobulinčiau vis tiek lygius paviršius sukietėjęs tentas patrina. Aš ties kilpom per visą perimetrą ir kampus apsaugojau su medžiaga 3 mm. storio kur po laminatu deda. Taip pat uždėjau ant langų. Gal mano tentas didokas  jis uždengia iki pusės mašinos pagal aukštį. Jo dydis 6\ 8 m.
As is viso nesuprantu, kam tuos kemperius dengti? As geriau prieki pakelciau, kad sniegas tirpstant nubegtu ir naktimis uzsaldamas nelauzytu. Ir tegu stovi.:hmz:
Žinutės: 159
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-22
Man trijų metų senumo kemperiui po žiemos pakėlė tarpinę tarp stogo ir kampuočio. O priekis pastoviai aukščiau, kadangi stogo žemiausia vieta ties viduriu, ir ir vandens būna lygiai su kampuočio viršumi apie porą metrų pagal ilgį ir per visą plotį.
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
Daina.P parašė:
Janis.C parašė:
Panaudojas ir as esu panasia sistema vienus metus.Bet kai pamatai pritrintus sonus pasidaro liudna.
Labas.O kuriose vietose pratrina? Ar viršuje ties tento kraštais,ar kur nors ant stogo, ar ties įtempimo gumomis?Ačiū.
Taip pratrina kur juda .Nors atrodo padarai viskas bus gerai bet .As pakeliau maksimaliai prieki kad butu didelis nuolydis ir vanduo nesilaikytu.Seip visada taip statau kai nekeliauju.