Home

Forumas

Žinutės: 12
Nuotraukos: 39
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-21
Kemperio apsauga nuo nepageidaujamu lankytoju
Papildomos spynos
Noriu pasidalinti patirtimi ,kaip pabandyti papildomai minimaliomis sanaudomis apsaugoti kemperi nuo isilauzeliu.Zinoma nuo rimtu vagiu niekas nepades ,taciau nuo paprastu vagiuksciu vis kazkiek.Esu imontaves i visas trejas duris po papildoma spyna.Kas patogu nakvojant,durys uzsidaro is vidaus be patekimo is isores,nebent musant langa,o tai jau pazadins-labai abejoju ar bandys kas nors per triuksma lipti pro langa.Kodel taip isirengiau?Musu draugus nakti atrakine duris apvoge paciam Paryziui.Be abejo-kemperi pilnai ieinamas visas duris blokuoja signalizacija,plius kemperyje imontaves seifa,isimti ji galima tik su suvirinimo aparatu.Tai tiek.Kokias apsaugas naudojate jus,pasidalinkite patirtimi.Jei ka sudomins galesiu patarti.Kadangi ikelti nuotrauku cia negaliu,galite paziureti mano facebok/ albume papildoma kemperio apsauga.
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Oo, Jūs neblogai apsisaugojęs - signalizacija, spynos, seifas.. Mes, deja, tuo pasigirti kolkas negalime. Bet dėl to tik dar įdomiau, kuo naudojasi kiti. 

Kodėl negalite įkelti nuotraukų čia? Nenorite ar techniškai nepavyksta?
Žinutės: 12
Nuotraukos: 39
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-09-21
Bandziau kelti nuotraukas i si garazo subforuma,man nepavyko-nesu rimtas kompiuteristas-gaila ,bet taip yra.Galeciau ikelti i nuotrauku subforuma sukures nauja albuma,bet ar ten jis tinka.Pabandykit pagal sia nuoroda,nes kitaip man nepasiseka..http://www.facebook.com/media/set/?set=a.287824897984305.52220.100002703904934&type=3
Žinutės: 574
Nuotraukos: 48
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-09-21
Atsakinėdami į temą spaudėte priešpaskutinį paveikslėlio mygtuką virš vedamo teksto?

(spausti ant paveikslėlio, kad padidėtų)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Dėl saugumo , vairuotojo ir keleivio dureles surišu diržu , geriau ryškesnis , gerai matomas :) , kemperio įėjimo durims turiu papildomus užsuktukus, valdomi tik iš vidaus, signalizacija , seifas...viskas.
ai ne dar kemperis senas neypatingai blizgantis , tai gerina saugumą  neblogiau nei anksciau isvardintos priemonės kartu sudėjus :)  tai veikia tik vakaru Europoje, Lietuvoje ne :)
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Diržai yra gerai - irgi naudojam tokius, skirtus kroviniams pritvirtinti. Bet čia nakčiai, kai miegi. Kadangi praktiškai visi kemperiai , kuriuos teko nuomoti, buvo su alkova, nakčiai pinigines, dokumentus, foto ir video aparatūrą kur nors tolimajame alkovos kampe sukišdavom. O salone ties durim dar kokį puodą padėdavom :) Beje, kone visi kemperiai turėjo ir papildomas iš vidaus užsukamas spyneles būdos durelėse...
Žinutės: 2142
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2012-10-03
Sove tokia mintis- jei prie duru pritvirtinti tuos pypsincius signalizatorius su batareikom?
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
toki pipsiuka buvaun prikabines per pirma kelione dar i priekaba, ismeciau labai greitai, nepamenu kodel senai buvo, bet atsisakiau, matyt buvo priezastis...
Žinutės: 51
Nuotraukos: 131
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-03
Ant mano kemperio dureliu uzklijuotas a la baskerdviliu suns lipdukas,su nuo dantu varvanciu skysciu (jauciu kraujas).Manau gal pades.:)
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
vaikai ir babutės nelis į tavo kemperį, o kitų gali ir nepaveikti :)