Home

Forumas

Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
Priekabiautojas virsta kemperistu?
Nupirktas kemperis, reikalingas remontas
Sveiki,

Mes jau kurį laiką esam klubo nariai, bet dabar nupirktas kemperis ir galvoju naudoti vietoj namelio - priekabos.
Kemperis Weinsberg Meteor 620LS on Fiat Ducato 2.8JTD Al-Ko, 2005 metų, pravažiavęs 35000 km. Vienintelė "bėdelė" - buvo ant šono "atsigulęs".

Prašymas pasidalinti informacija  apie remontą (ypač alkovos), gal kas turite patirties. Automobilių kėbulus remontuoti aš ir pats moku, o va su mediniais-polistiroliniais-aliuminiais sumuštiniais sekasi sunkiau :)

Andrius
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Draugas tik ką užregistravo 2007 m. priekabą, kurią pirko po avarijos (buvau parašęs dar aname forume apie tai) ir neseniai baigė tvarkyti. Galą išvis naują darė, o kitur tvarkė. Pabandysiu pakalbinti, kad prisijungtų prie klubo, manau, turėtų ką papasakoti.  :)
Žinutės: 224
Nuotraukos: 477
Koordinatės: 10
Prisijungė: 2012-10-03
is pirmo zvilgsnio tai skaudziai atrodo. gelezis tai dzin, bet vat su alkova matau bus reikalu. kaip vidus? baldai? tvarkiaus pats kemperi,toli grazu ne toki skaudu suzalojima,tai galiu pasakyt kad suvargau ciut, nes uzknisa smulkmenos ir kad lietuvoj asortimentas reikalingu daliu skurdus,tada reikia jau verstis burtu knyga.
Žinutės: 614
Nuotraukos: 617
Koordinatės: 2
Prisijungė: 2012-10-03
Panevėžyje "Kelionių vynas" lyg tuom užsiima.
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Teisingai, "Kelionių vynas" tą daro. Žiūriu žiūriu foto ir galvoju, kad žmogus arba optimizmo ir energijos be galo be krašto turi arba kemperį dykai gavo :)
Po langelio, 1-os plastmasės paieškų, būdos vieno kampelio (tik vieno vienintelio) restauracijos, pamačius tokią foto visi plaukai piestu atsistoja ir kojos per kelius sulinksta...
Galiu paminėti, kad vienos šoninės plastmasėlės kaina Challanger arba Burstner prasideda nuo 1500Lt, Weinsberg manau nebus pigiau ir kokia 80% tikimybė, kad jų jau nebegamina...
Šoninį langelį naudotą gal netyčia pavyks kokiam e-Bay gauti, jei ne- gamyba Lietuvoje nuo 700-800Lt...
Dar pridursiu, kad po 0,5metų paieškų dvi šon. plastmases iš buferių fragmentų vakarais gaminau bei dažiau 2men... 
Langą taip pat po pusės metų paieškų gamino ant LT Triplex-inį vietoj org. stiklo.
Gal nuskambėjau perdaug pesimistiškai, bet tikiuosi, kad viskas pačiam gerokai greičiau bei pigiau pasiseks nei man. Galėsiu pagelbėti su langų gamintojų, šoninių skardų prekeivių kontaktais (jei jie pas mane nepaseno).
 
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
darbo nemazai, bet tai priklauso kiek arti gamiklines bukles yra norima pritempti, daug ka galima ir paprasciau spresti, ne pardavimui darant nera ko zuditis del kokios kreivesnes skardos....
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Turbūt nelabai leistų sąžinė 2005m ir su 35000km rida kažką kreivai daryti...
 
Žinutės: 443
Nuotraukos: 5056
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-10
Dėl plastmasių: draugo priekabos buferio praktiškai viso kampo nebuvo. Vežėm pas kitą prietelių, kuris užsiima buferių virinimu ir pan. darbais - tiesiog atkūrė tą nesantį kampą. Nes be to buferio būtų priekaba belekaip atrodžiusi (nors važiavusi....). Langus pirko iš ardomos priekabos. Karkasą padaryti pažįstamas stalius padėjo... Šiaip manau, kad viskas yra padaroma, klausimas tik - per kiek laiko ir kokios bus to sąnaudos :)
Žinutės: 68
Nuotraukos: 10
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2012-10-29
Ačiū visiems už komentarus, :)

Man tas kemperio remontas taip pat truputį galvos skausmas, be ne dėl remonto sunkumo, o dėl laiko stokos (yra kitų darbų, remontas laisvalaikiu).
Kita vertus, nėra taip baisu: auto remontuojasi pakankamai lengvai, nes kas nesulužę, tas nauja, visi varžtai  atsisuka rankomis. Pirkau, nes daug važinėjame (su priekaba per sezoną apie 10000km), labai patiko komplektacija (žieminis), labai geras stovis. Kol kas remontuojuosi pats ir sau, toliau bus matyti. Viduje viskas veika ir vizualiai nesulūžę, tik kai kas stovi ne savo vietose (šaldytuvas, kelios spintelės ir pan.).


Šiaip geram meistrui tokio tipo darbai būtų gera galimybė užsidirbti, nes labai daug "gudraus" darbo (rasti detales, kai ką pagaminti, dirbti su įvairiomis medžiagomis).
Žinutės: 2820
Nuotraukos: 4166
Koordinatės: 91
Prisijungė: 2012-10-03
Andrius.G parašė:
Ačiū visiems už komentarus, :)

Man tas kemperio remontas taip pat truputį galvos skausmas, be ne dėl remonto sunkumo, o dėl laiko stokos (yra kitų darbų, remontas laisvalaikiu).
Kita vertus, nėra taip baisu: auto remontuojasi pakankamai lengvai, nes kas nesulužę, tas nauja, visi varžtai  atsisuka rankomis. Pirkau, nes daug važinėjame (su priekaba per sezoną apie 10000km), labai patiko komplektacija (žieminis), labai geras stovis. Pirkimo kaina 32 kLt, pats auto jau atstatytas iki dažymo, visos perkamos detalės kainuos apie 5 kLt, visą kitą teks gaminti ir tvarkyti rankomis. Dauguma išorės plastmasių ir galinis bamperis yra, tik aplaužyti. Kol kas remontuojuosi pats ir sau, toliau bus matyti. Viduje viskas veika ir vizualiai nesulūžę, tik kai kas stovi ne savo vietose (šaldytuvas, kelios spintelės ir pan.). Su "kelionių vynu" jau derinu, bet jiems reikia auto matyti, o aš gyvenu Kaune, važiuoti be techn. apžiūros kiek problematiška, bet svarbiausia, nežinau jų darbo kokybės, gal kas jau turi patirties?

Šiaip geram meistrui tokio tipo darbai būtų gera galimybė užsidirbti, nes labai daug "gudraus" darbo (rasti detales, kai ką pagaminti, dirbti su įvairiomis medžiagomis).
As kelioniu vyne priekaba tvarkiausi, padare normaliai, tik perteke iniciativos istepliojo silikonu ten kur niekas neprase ir kaip tai nedaroma, na nieko ten stebuklingo, mano priekaba ar tai naujokui buvo dave ar kaip , nesupratau ......mano manimu  jei pats nespeji verciau susirasti kas tai gali padaryti bunant salimais , kaune , koki servisiuka ar meistriuka, jam sumoketi ir stebeti , pasitariant daryti, nebent kokie specifiniai gedimai kuriu niekas kitas negali padaryti tada jau grustis , KV megsta prisikviesti o po to jau salygas diktuoti :)