Home

Forumas

Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Kemperio gamyba
4,5m ilgio puspriekab4s - kemperio gamyba
Viskam ateina laikas, mano Elldis Elusion 450CT jau išėjo į užtarnautą poilsį. visą vasarą ieškojau tvirto įkandamo kemperio tačiau... tvirto neradau :)
Pasidalinsiu kemperio gamybos istorija, pradžia - šiandien 17-09-28.
Planas toks:
bazė Elldis, buitinė technika kuri veikia iš Elldis. rėmas plieninis,

1 diena - neveikia senas boileris. šaltas vanduo bėga, atsukus karštą nebėga joks. įratriu užkalkėjimą.
Žinutės: 423
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2016-03-01
Rimtas bandymas, lauksim rezultatu.
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
2 diena - vandens šildytuvas, tikėjausi, kad bus užkalkėjęs, tačiau bandant atjungti nulūžo seni plastikiniai žarnų antgaliai, viduje to plastikėlio radau užkirmyjusį atbulinį vožtuvą kuris turėtų neleisti išbėgti vandeniui iš boilerio atgal per siurblį. Pakraipius galvą nusprendžiau ištekinti jungtį į boilerio korpusą su išoriniais sriegiais, išėjimui naudosiu 1/4BSP tokiu būdu galėsiu pajungti atskirą pneumatinį atbulinį vožtuvą. Galima būtų naudoti standartinius hidrauliniu plieno adapterius, bet nusprendžiau, kad vandeniui reikia bronzinių. pagaminęs jungtis bandysiu elektrinę boilerio dalį.

Žinutės: 133
Nuotraukos: 8
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-08-22
 Palinkesiu kantrybes! :) Nes jos tikrai prireiks ;)
Žinutės: 34
Nuotraukos: 0
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-11-14
Kantrybes ir sekmes ! Lauksim nuotrauku. :priekaba:
Žinutės: 78
Nuotraukos: 16
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2015-10-06
Palūžo mano kantrybė, nuardžius priekį paaiškėjo kiek smarkiai pavargo mano kemperiukas. Na visada kam nutikus galima į tai pažvelgti iš kelių pusių. Seno kemperio kelti nėra prasmės, nusipirkau kita Adria 1999 3,9m. truputi mažesnis, truputi platesnis. Truputi kaip būdinga vokiečiams kuklesnis savo įranga viduje. Bet nesupuvęs rodos ir mažai važiavęs.
Adria, Simai tikrai ne vokieciu gaminys. Tai slovenu firma, kuri gamina nebt siuo metu labai neblogus , konkurencingus kemperius.