Home

Forumas

Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Vandens paleidimas
Kaip paprastuoju būdu pripidyti sistemą vandeniu???
Sveiki :hi:

Reikia patarimo. Pripildau gėlo vandens bačką kuri yra kairėje kemperio pusėje vamzdžiai iš jos po grindim eina į siurbliuką kuris yra dešinėje kemperio pusėje vamzdžio apie 4 m. nuo pačios bačkos. Kaip man paprastai pripildytį tą vamzdyną vandeniu, kad pradėtų siurbliukas jį traukti iš bačkos, nes kol sistema tuščiai, jis tik burzgia tuščiai ir rezultatas nulinis. Žinau, kad pripildant galima sukelt slėgį statinėje su žarna ir sandarinimo kamuoliuku ir įjungti siurbliuką, tada vanduo iki jo atbėga ir viskas OK, fontanai veikia. Bet ką Jūs darote, jei kelionėje ... išsiledot :baisu: visą vandenį, o sukelt slėgio nėr su kuo ir po ranka tik papildymui skirtas laistytuvas :) ??? Gal kas turite veiksmingą ir paprastą vaistą?
Žinutės: 1312
Nuotraukos: 23
Koordinatės: 0
Prisijungė: 2014-10-13
As nieko nedarau.Pripildau vandesns baka ir jungiu siurbli.Aisku nebirbinciau jo keleta minuciu bet trumpais intervalais ijungi ir isjungi.Pasikeicia siurblio garsas kai jis gauna vandens o tada jau orini visa sistema.Seip mano greitai paima vandeni bet issijunkt siurbliukas nenori.Tada tenka ji isardyti kat susijudintu viskas ir ok.
Žinutės: 259
Nuotraukos: 1084
Koordinatės: 5
Prisijungė: 2013-06-09
na tai pastatai mašiną kad bakas būtų aukščiau,o siurbliukas žemiau ir tiek žinių :D
Žinutės: 1597
Nuotraukos: 3083
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2012-10-03
Pagal Fiamma siurblio instrukciją- jis gali dirbti sausas be problemų. Konstrukcija irgi tokia, kad nėr kam sugesti dirbant sausam. Bet keistoka- pas mano senąjį buvo tokia pat schema, bet vandenį jis greitai užsitraukdavo. Siurblys buvo Shurflo.

Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Gediminas.B parašė:
na tai pastatai mašiną kad bakas būtų aukščiau,o siurbliukas žemiau ir tiek žinių :D
Turite omeny ant šono? Na ne, netinka.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Tomas.J parašė:

Pagal Fiamma siurblio instrukciją- jis gali dirbti sausas be problemų. Konstrukcija irgi tokia, kad nėr kam sugesti dirbant sausam. Bet keistoka- pas mano senąjį buvo tokia pat schema, bet vandenį jis greitai užsitraukdavo. Siurblys buvo Shurflo.


Nepamenu kas gamintojas, nors pernai ardžiau ir valiausi membraną ( beje buvo neblogai užkalkėję), bet prisimenu kad "Made in U.S.A." :) Sutinku, turi būti paprastas paleidimas. Sauso nelabai noriu zulinti, nepigi ta širdutė, o ir ant pačio siurbliuko parašyta, kad sausas veikimas ne ilgiau kaip 2 min. Matyt teiks bandyti po truputį judinti, kaip Janis sako. Trmpais intervalais :)
Žinutės: 182
Nuotraukos: 1439
Koordinatės: 7
Prisijungė: 2013-02-03
Vianas iš variantu tai gali gauditi orą prieš siurbliuką. man panašiai buvo, tik subenzinu (generatoriuje) Į išorę nebėgo,bet kuro neužsiurbdavo. rada mažą skylutę, užtaisiau ir viskas O.K.
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Alfredas.B parašė:
Vianas iš variantu tai gali gauditi orą prieš siurbliuką. man panašiai buvo, tik subenzinu (generatoriuje) Į išorę nebėgo,bet kuro neužsiurbdavo. rada mažą skylutę, užtaisiau ir viskas O.K.
O čia visko gali būti Alfredai :geras: . Tiesa slypi kažkur ... anapus. Apie tai, net nepagalvojau, reiks ryt ieškot.
J.J
ijungi siurbliuka..burna apzioji krana ir  biski patrauki i save....... visada padeda
Žinutės: 212
Nuotraukos: 333
Koordinatės: 11
Prisijungė: 2015-06-20
Viktoras.J parašė:



ijungi siurbliuka..burna apzioji krana ir  biski patrauki i save....... visada padeda



Ačiū Viktorai . 

Šiandien pripildžiau bačką, paleidau siurbliuką kelis karus, :mustis: vanduo nė krust.  Po to nuėmiau dušo galvutę, atsukau šalto vandens čiaupą, įjungiau siurbliuką, porą kartų patraukiau oro iš dušo žarnos ir ką gi :plojimai: vanduo atbėgo. Duodu 10+ balų už patarimą. Gavau atsakymą į klausimą. Didelingas ačiū :alus: 

Dezinfekuoju sistemą ir į trasą :hi:

p.s. Siurbliukas - Shurflo